Často kladené otázky - Prihlásenie

#2685

Prečo po zadaní hesla - odpoveďou je zakázaný vstup z bezpečnostných dôvodov?

Mali ste zablokované konto, preto sa Vám nedalo prihlásiť. Konto sme Vám odblokovali a zmenili sme Vám prihlasovacie heslo.

#2655

Opakovane som sa prihlásila na portál, až mi zakázalo prístup. Poradíte mi ako mám ďalej postupovať?

Opakovaným zadávaním nesprávneho prihlasovacieho hesla sa Vám konto zablokovalo. Kontaktovaním pracovníčok helpdesku Vám bude konto odblokované.

#1483

Boli mi Vami doručené prihlasovacie údaje (meno, heslo), ktoré som zadala pri prihlasovaní, no nemôžem sa prihlásiť do systému (vraj: nesprávne údaje?)?

Ak Vám systém vypisuje takúto hlášku, mohlo sa stať to, že pri vpisovaní údajov robíte chybu. Treba si dávat pozor aj na kopírovanie prihlasovacích údajov, pretože ak náhodou skopírujete medzeru, tá sa počíta ako ďalši znak a systém Vás nepustí ďalej. Ale v prípade, že to aj naďalej nefunguje kontaktujte helpdesk Portálu VŠ.

#1403

Nakoľko ako členka komisie Kega č.4 som spravodajcom projektov KEGA nedá sa mi prihlásiť na prihlasovacie meno - neviem, ktorá z adries mailových je registrovaná. Skúšala som cez obe, nedostávam sa do systému. Môžete mi pomôcť?

V tomto prípade musíte kontaktovať helpdesk portálu VŠ. Vedia Vám zistiť, ktorá z mailových adries bola zaregistrovaná a konto Vám vedia odblokovať a pošlú Vám aj prihlasovacie heslo.

#1284

Pri prihlásení mi zobrazuje zakázaný prístup. Čo mám robiť?

Pravdepodobne máte zablokované konto. Musíte kontaktovať helpdesk Portálu VŠ, oni Váš problém vyriešia.

#1243

Nemôžem sa prihlásiť do systému projektov KEGA. Pri pokuse získať zabudnuté heslo, systém vypísal z bezpečnostných dôvodov zamietnutý prístup. Tiež som "zmizol" zo zoznamu spoluriešiteľov. Poradíte?

Do systému sa nemôžete prihlásiť, pretože máte zablokované konto. Aj pri pokuse získať "zabudnuté heslo" Vám systém heslo nevygeneruje, pretože je konto zablokované. Zo zoznamu spoluriešiteľov sa Vaše meno nezobrazuje z dôvodu zablokovania konta. Ak nakontaktujete helpdesk Portálu VŠ, pomôžu Vám problémy vyriešiť. 

#1164

Včera som sa zaregistroval v projekte KEGA . Zabudol som heslo. Čo mám robiť?

Dobrý deň, v prípade zabudnutia hesla si môžete heslo vyžiadať prostredníctvom tlačidla "Zabudnuté heslo". Vtedy Vám systém vygeneruje prihlasovacie heslo. Alebo môžete kontaktovať helpdesko Portálu VŠ.

#623

Registrovala som sa na KEGE, registrácia prebehla úspešne. Ale, prosím Vás, neviem, kde sa mám prihlásiť, nevidím tu žiadnu kolonku na prihlásenie. Môžete ma usmerniť?

Do Portálu VŠ sa prihlasujte cez tlačidlo "Prihlásiť sa", ktoré sa nachádza v hornej ľavej časti stránky nad logom Portálu VŠ. Alebo môžete použiť link na prihlásenie https://www.portalvs.sk/sk/uzivatel

#523

Zabudla som heslo a prihlasovacie meno, ako je možné sa k tejto informácii dostať?

Prihlasovacie heslo a meno Vám vie zistiť helpdesk Portálu VŠ. Stačí sa nakontakovať či už mailom helpdesk@portalvs.sk alebo telefonicky. 

 

#443

Po prihlásení na portál : https://www.portalvs.sk/sk/uzivatel (chcem si podať nový projekt KEGA) mi hlási, že mám zakázaný prístup. V predchádzajúcom projekte KEGA som sa riadne prihlásila bez problémov. Viete mi pomôcť?

Vaše konto bolo zablokované. Musíte kontaktovať helpdesk Portálu VŠ.

#16

Zabudol som svoje platné heslo potrebné pre prístup na Váš portál. Ako mám postupovať?

Na https://www.portalvs.sk/sk/zabudnute-heslo je možné si nechať vygenerovať nové heslo, ktoré Vám bude následne poslané e-mailom.


Pridajte otázku