Propagácia a média

Pomáhame študentom s výberom vysokej školy. Na jednom mieste nájdete všetky vysoké školy na Slovensku. Chceli by sme každý rok pomáhať ešte väčšiemu počtu študentov a privítame preto vašu podporu.

Ako to môžete urobiť?

Je to jednoduché. Stačí zverejniť naše logo, video alebo banner na svojej webovej stránke.
Bannery sú vtipné a vašu stránku určite nenarušia. Ukážete takto študentom, kde si prehľadne nájsť všetky informácie o vysokých školách za pár minút.
Stačí, aby ste si vybrali banner a do svojich webových stránok vložili kód, a tak si zabezpečíte, že na stránke budete mať vždy aktuálnu verziu. Ak chcete na svoje stránky radšej video, okopírujte link a vložte si ho na váš web.

Chcete informácie o Portáli vysokých škôl v papierovej verzii, aby ste ich mohli rozdať maturantom?

Objednajte si letáky, ktorými môžete informovať študentov o tom, kde si poľahky nájdu informácie o všetkých vysokých školách na Slovensku. Ak máte záujem, objednajte si ich zadarmo cez náš formulár.

Navštívte aj naše sociálne siete : facebook-portalvs

Kód na stránku:

*
*
*
*
*

Ak máte otázky pri objednávke letákov, napíšte prosím na helpdesk@portalvs.sk.

letak_nahlad2
letak_nahlad1
letak_lice
letak_rub

Vážení maturanti, dovoľujeme si Vás osloviť so žiadosťou o vyplnenie krátkeho anonymného dotazníka. Výsledky prieskumu budú slúžiť na skvalitnenie poskytovania informácií uchádzačom stredných škôl prostredníctvom Portálu VŠ, ako i na skvalitnenie procesu prihlasovania sa na vysoké školy.

Vyplniť dotazník