Často kladené otázky - Konferencie

#3316

Máme záujem pridať konferenciu na stránku PortálVŠ, ako tak môžeme učiniť?

Ak chcete pridať konferenciu na stránku Portál VŠ môžete ju pridať priamo na stránke v časti "Zamestnanec" po kliknutí na možnosť "Konferencie a semináre", kde je možnosť "+Pridať podujatie". 

#624

Budeme poriadať medzinárodnú vedeckú konferenciu. Na portáli vysokých škôl je zložka „Konferencie a semináre“ - chcem sa spýtať, či by bolo možné v rámci nej predstaviť túto konferenciu a za akých podmienok?

Konferenciu si môžte pridať na portál aj sama. Treba si kliknúť na Konferencie/semináre a dole na pravej strane je možnosť "+pridať podujatie". Tu si vyberiete, či zadávate podujatie za vysokú školu alebo za inú organizáciu. Ak ju zadávate za vysokú školu, bude podujatie posunuté na schválenie správcom podujatí za Vašu vysokú školu. V prípade, že zadávate podujatie za inú organizáciu, otvorí sa formulár na vyplnenie podujatia, ktorý vyplníte. My Vám však ešte musíme podujatie potvrdiť. Potvrdenie je nutné preto, aby sa tam nedostali hocijaké nezmysli resp. zdvojené informácie. Takže sa nemusíte báť, že by sme Vám tam konferenciu nepridali.
Ďaľšia možnosť je, že Vám ju na portál pridá priamo Váš administrátor (správca podujatí na Vašej VŠ) a vtedy ju už my potvrdzovať nemusíme.


Pridajte otázku