Hodnotenie učiteľov

Zuzana Kostecká

Zuzana Kostecká
doc., MVDr., PhD.

A / 19 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Docent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
07.10 2022

Veľmi milá docentka, ktorá je vždy ochotná vysvetliť všetky nejasnosti. Dokáže nám ukázať čaro biochémie, motivovať nás a povzbudiť.

Anonymné hlasovanie
07.02 2022

Suverénne najlepší pedagóg na univerzite. Ľudský prístup, veľmi dobre podané a vysvetlené učivo. Pani docentka narozdiel od niektorých iných vyučujúcich nezabudla že bola študentkou a nevytvára na študentov zbytočný nátlak. Naopak, snaží sa ich vždy upokojiť a pomôcť im, a to kľudne aj v neskorších večerných hodinách.

Anonymné hlasovanie
14.05 2021

Keby všetci mali prístup ako pani profesorka Kostecká to by bola radosť

Anonymné hlasovanie
18.06 2017

Najlepšia pedagogička s akou som mala možnosť sa stretnúť. Je férová, priateľská, objektívna, vtipná. Prednášky vedie veľmi odborne a zrozumiteľne. Biochémia je s ňou vo vedení jedna báseň.

Anonymné hlasovanie
09.08 2016

Najlepšia učiteľka na škole- prístup k študentom, objektívnosť,ochota, odbornosť úplne všetko. Keby všetci učitelia boli takí- radosť študovať!

Anonymné hlasovanie
19.06 2016

Skvelé vedenie predmetu biochémie. Prednášky boli veľmi zaujímavé. Prístup na skúškach bol dobrý a hodnotenie spravodlivé.

Anonymné hlasovanie
21.10 2015

Najlepšia pedagogička akú som stretla,odkedy chodím do školy ( už dobrých 15rokov).Vysvetľovanie a štýl výučby a taktiež prístup k študentom na 1* .