Teachers assessment

Zuzana Kostecká

Zuzana Kostecká
doc., MVDr., PhD.

A / 20 ratings

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Docent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Anonymous voting
07.10 2022

Veľmi milá docentka, ktorá je vždy ochotná vysvetliť všetky nejasnosti. Dokáže nám ukázať čaro biochémie, motivovať nás a povzbudiť.

Anonymous voting
07.02 2022

Suverénne najlepší pedagóg na univerzite. Ľudský prístup, veľmi dobre podané a vysvetlené učivo. Pani docentka narozdiel od niektorých iných vyučujúcich nezabudla že bola študentkou a nevytvára na študentov zbytočný nátlak. Naopak, snaží sa ich vždy upokojiť a pomôcť im, a to kľudne aj v neskorších večerných hodinách.

Anonymous voting
14.05 2021

Keby všetci mali prístup ako pani profesorka Kostecká to by bola radosť

Anonymous voting
18.06 2017

Najlepšia pedagogička s akou som mala možnosť sa stretnúť. Je férová, priateľská, objektívna, vtipná. Prednášky vedie veľmi odborne a zrozumiteľne. Biochémia je s ňou vo vedení jedna báseň.

Anonymous voting
09.08 2016

Najlepšia učiteľka na škole- prístup k študentom, objektívnosť,ochota, odbornosť úplne všetko. Keby všetci učitelia boli takí- radosť študovať!

Anonymous voting
19.06 2016

Skvelé vedenie predmetu biochémie. Prednášky boli veľmi zaujímavé. Prístup na skúškach bol dobrý a hodnotenie spravodlivé.

Anonymous voting
21.10 2015

Najlepšia pedagogička akú som stretla,odkedy chodím do školy ( už dobrých 15rokov).Vysvetľovanie a štýl výučby a taktiež prístup k študentom na 1* .