Hodnotenie učiteľov

Vladimír Burčík

Vladimír Burčík
PhDr., CSc.

B / 129 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Filozofická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Simona Brezinová
30.05 2020

Progresívny prístup pána doktora, vyhovujúca forma výučby a jednoduchá, efektívna komunikácia :)

Rebeka Gardoňová
29.05 2020

Oceňujem flexibilný a kreatívny prístup, komunikácia bola rýchla a ústretová, ďakujem za prínosnú spoluprácu

Anonymné hlasovanie
27.05 2020

Veľmi priateľský, ústretový a vždy ochotný pomôcť. Je vidieť, že sa vyzná v tom, čo vyučuje, je z neho cítiť aj veľa skúseností. Ako prvý nám ukázal nové možnosti online výučby, v ktorej bol zo začiatku zmätok, ale pán doktor s nami bol trpezlivý.

Anonymné hlasovanie
24.05 2020

Ústretovosť a ohľaduplnosť pána doktora sa dopĺňa s jeho inovatívnym spôsobom výučby. Oceňujem jeho snahu spopularizovať online vzdelávanie na našom území. Komunikácia so študentmi je taktiež na veľmi dobrej úrovni, vnímala som ju ako efektívnu a promptnú.

Jana Peknikova
24.05 2020

Progresívny učiteľ s priateľským a profesionálnym prístupom. Cením si jeho štýl výčby online, je vidieť, že rozmýšľa moderne. Prednášky plné kazuistík, jasne formulované požiadavky na študenta, takto to má vyzerať, ďakujem.

Anonymné hlasovanie
20.05 2020

Pán doktor je odborníkom na mieste. Má veľa skúseností, ktorými ozvláštňuje hodiny. Je ústretový, ochotný pomôcť, rýchlo reaguje na maily a vie pochopiť aj nepredvídané udalosti.

Anonymné hlasovanie
18.05 2020

Pán doktor je veľmi ústretový a hlavne odborník vo svojom obore. Oceňujem jeho snahu o spopularizovanie online výučby na SVK :)

Anonymné hlasovanie
13.05 2020

Vyučujúci flexibilne zareagoval na vzniknutú situáciu ohľadom koronavírusu a kurz prebiehal bez zmeny. Jeho komunikácia je na dobrej úrovni, zaujíma sa o možnosti vylepšenia kurzu a zaujímajú ho názory jeho študentov.

Anonymné hlasovanie
13.05 2020

Pán doktor je veľmi ústretový voči svojim študentom, zaujíma sa o ich názory, jeho komunikáciu so žiakmi vnímam ako najrýchlejšiu za celé moje pôsobenie na vysokej škole:) Tiež som veľmi vďačná za skúsenosť s úplne novým spôsobom výučby, ktorý je, ako sme sa tento rok všetci mohli presvedčiť, naozaj perspektívny.

Zuzana Gajdošová
11.05 2020

Veľmi pozitívne hodnotím ústretovosť dr. Burčíka voči študentom, či už ohľadom deadlinov, časov prednášok, alebo hocijakých iných požiadaviek z našej strany. Taktiež rýchla komunikácia, príjemný ľudský prístup a kreatívny spôsob výučby. :)