Hodnotenie učiteľov

Martin Višňanský

Martin Višňanský
PharmDr., PhD., MBA

A / 46 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
19.05 2019

Úžasný prístup k študentom a veľmi zaujímavé prednášky, mnoho životných skúsenosti a hlavne rád do života - k takýmto dobrým a úprimným radám sa farmaceut nedostane často, o to cennejšie sú. Ďakujeme.

Anonymné hlasovanie
05.05 2017

Veľmi oceňujem ústretovosť, ľudský prístup, entuziazmus, interakciu so študentmi, pútavý prejav a presvedčivosť pri podávaní informácií vyplývajúca zo skúseností z reálnej praxe.

Anonymné hlasovanie
04.05 2017

Najlepší vyučujúci akého som na tejto škole mala. Výborne podané informácie konečne nám niekto povedal aké to je v praxi. Skvelý prístup, obrovská motivácia do života (na tejto škole dosť potrebná). Škoda že nieje takýchto vyučujúcich viac. Vďaka predmetom s týmto vyučujúcim som mala môj najlepší semester na tejto škole.

Andrea Sprochova
11.05 2016

Ďakujem za všetky skúsenosti, ktoré nám pán doktor odovzdával počas prednášok i cvičení zo svojej naozaj bohatej praxe ako aj laicky vysvetlil zložité a častokrát i nepochopené poučky a dovolil nám nahliadnuť do podnikateľskej reality farmácie. Skvelý vyučujúci, ktorý sa naozaj vyzná v problematike a veľa nás toho naučil a najmä zakaždým zaujal !!! Konečne niekto, kto nás dokázal naozaj namotivovať na svoje stanovené ciele a prinútil nás zamyslieť sa nad svojou budúcnosťou a teda zistiť vôbec svoje možnosti a príležitosti po ukončení štúdia!!! Veľmi sme sa tešili na každý štvrtok a sme vďační, že každý týždeň bol ochotný dochádzať na našu univerzitu v KE aj napriek svojej pracovnej vyťaženosti a povinnostiam. Doteraz sme sa nestretli s takýmto prístupom a už sa asi ani nestretneme. Veľmi si prajem aby pána doktora Višňanského mohli zažiť aj naší mladší spolužiaci!!!

Anonymné hlasovanie
10.05 2016

Užasný človek a učiteľ. Súhlasím so všetkým čo bolo predo mnou napísané.

Anonymné hlasovanie
04.05 2015

Jeden z najlepších učiteľov na farmácii v KE. Bavilo ma chodiť na prednášky, často som sa tam cítila ako na motivačnom kurze. Konečne sme sa dozvedeli niečo naozajstného farmaceutického, lekárenského života.

Anonymné hlasovanie
04.05 2015

ochotny pomoct, vzdy k dispozicii, spolahlivy, skvely veduci diplomovej prace :)

Anonymné hlasovanie
28.04 2015

Pán doktor má vynikajúce znalosti z odboru, dokáže študentov zaujať, vynikajúci človek, pedagóg, školiteľ. Kiežby bolo viac takýchto vyučujúcich na škole.

Anonymné hlasovanie
09.11 2014

jediné prednášky na ktoré som sa tešil a z ktorých som si aj niečo odniesol, kvalitné prednášky, kvalitný vyučujúci, ktorý dokáže podávať informácie zaujímavo a dokáže danú problematiku priblížiť aj príkladmi z praxe, čo je neoceniteľné

Anonymné hlasovanie
07.11 2014

Vynikajúci človek, pedagóg, vzdelaný vo svojom obore, má veľmi veľký prehľad. Prednášky a semináre sú na vysokej úrovni, uvádza aj mnohé príklady z praxe. Veľmi dobrá komunikácia so študentami.