Hodnotenie učiteľov

Martin Višňanský

Martin Višňanský
PharmDr., PhD., MBA

A / 57 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
28.04 2022

Pán doktor Višňanský ma jedinečné znalosti a osobitný prístup. Neváha odpoveď na žiadnu otázku. Stále sa snaží nás študentov posúvať ďalej v živote. Pomáha nám sa zamýšľať aj nad inými otázkami života, badať kým chceme byť, čo chceme robiť, čo na to potrebujeme a ako to dosiahnuť.

Anonymné hlasovanie
14.05 2021

Výborný prístup k študentom, zaujímavé prednášky a cvičenia. Niet čo dodať.

Anonymné hlasovanie
13.05 2021

Pán doktor Višňanský je skutočne prínosom nie len pre univerzitu všeobecne, ale aj pre každého jedného študenta. Hodiny boli zaujímavo poňaté a neboli jednotvárne. Aj keď to počas tohto dištančného štúdia nebolo jednoduché, tak dokázal nájsť spôsob ako zaujať študentov - či už to bolo videami, úlohami, osobnými príhodami a podobne. Je to veľmi šikovný, empatický, ambiciózny človek (aspoň z môjho pohľadu) a vie ako pracovať s ľuďmi. Semináre boli pohodové, v dobrej nálade a plné zaujímavých poznatkov či životných príbehov. Určite si z týchto hodín každý niečo odniesol. Ďakujeme.

Anonymné hlasovanie
11.05 2021

Musím sa priznať že keď som videla predmety, ktoré budeme s pánom doktorom mať, tak som nebola nadšená, nakoľko som ich pred tým vnímala ako veľmi nezáživné, no po tomto semestri musím povedať že boli jedni z najlepších. Som veľmi vďačná že sme ich mali práve s pánom doktorom Višňanským, ktorý nás neustále obohacoval o svoje skúsenost, príklady z praxe, hodiny spestril zaujímavými videami či odporúčanou literatúrou.

Anonymné hlasovanie
11.05 2021

Počas tohto nie ľahkého obdobia najlepší pedadóg s akým som sa stretla (aj keď nie naživo)... Bol neskutočne ústretový, ochotný pomôcť aj mimo jeho predmetu... Mal veľmi obohacujúce prednášky a seminárne cvičenia.. Radosť pracovať s takým pedagógom ako bol on.. Za mňa najlepší za letný semester...

Anonymné hlasovanie
11.05 2021

Úžasný prístup, zaujímavé prednášky

Anonymné hlasovanie
19.05 2019

Úžasný prístup k študentom a veľmi zaujímavé prednášky, mnoho životných skúsenosti a hlavne rád do života - k takýmto dobrým a úprimným radám sa farmaceut nedostane často, o to cennejšie sú. Ďakujeme.

Anonymné hlasovanie
05.05 2017

Veľmi oceňujem ústretovosť, ľudský prístup, entuziazmus, interakciu so študentmi, pútavý prejav a presvedčivosť pri podávaní informácií vyplývajúca zo skúseností z reálnej praxe.

Anonymné hlasovanie
04.05 2017

Najlepší vyučujúci akého som na tejto škole mala. Výborne podané informácie konečne nám niekto povedal aké to je v praxi. Skvelý prístup, obrovská motivácia do života (na tejto škole dosť potrebná). Škoda že nieje takýchto vyučujúcich viac. Vďaka predmetom s týmto vyučujúcim som mala môj najlepší semester na tejto škole.

Andrea Sprochova
11.05 2016

Ďakujem za všetky skúsenosti, ktoré nám pán doktor odovzdával počas prednášok i cvičení zo svojej naozaj bohatej praxe ako aj laicky vysvetlil zložité a častokrát i nepochopené poučky a dovolil nám nahliadnuť do podnikateľskej reality farmácie. Skvelý vyučujúci, ktorý sa naozaj vyzná v problematike a veľa nás toho naučil a najmä zakaždým zaujal !!! Konečne niekto, kto nás dokázal naozaj namotivovať na svoje stanovené ciele a prinútil nás zamyslieť sa nad svojou budúcnosťou a teda zistiť vôbec svoje možnosti a príležitosti po ukončení štúdia!!! Veľmi sme sa tešili na každý štvrtok a sme vďační, že každý týždeň bol ochotný dochádzať na našu univerzitu v KE aj napriek svojej pracovnej vyťaženosti a povinnostiam. Doteraz sme sa nestretli s takýmto prístupom a už sa asi ani nestretneme. Veľmi si prajem aby pána doktora Višňanského mohli zažiť aj naší mladší spolužiaci!!!