Hodnotenie učiteľov

Mária Figurová

Mária Figurová
MVDr., PhD.

C / 11 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Zuzana Sufliarska
02.07 2023

Jedna z mála, ktorá naozaj dokáže kvalitne vysvetliť a naučiť. Samozrejme keď má študent záujem, tak mu tento predmet dokáže neuveriteľne veľa priniesť do praxe a pani doktorka dokáže dať skutočne dobrý základ ! Aj napriek tomu, že niekto mal negatívne spätné väzby na komunikáciu pani doktorky, určite to boli len nesprávne pochopené veci. Nikdy nechcela nikoho uraziť, vždy sa snažila cvičenia len odľahčiť. Za mňa skutočne veľká vďaka .

Anonymné hlasovanie
24.06 2022

Pani doktorka je profesionálka vo svojom odbore. V komunikácii to niekedy škrípe ale mňa cvičenia s ňou bavili. Mali hlavu a pätu neuspavali ma.

Anonymné hlasovanie
14.05 2021

Vysoko neprofesionálny prístup a komunikácia so študentmi, na cvičeniach po študentoch kričí a zvyšuje hlas, namiesto ochoty a chcenia niečo naučiť. Bohužiaľ, študent si z tohto predmetu odnesie len nepríjemné spomienky a pocit úzkosti na úkor vedomostí. Byť prísny a niečo naučiť je niečo iné, ako byť povýšenecký a dovolím si tvrdiť, aj arogantný.

Anonymné hlasovanie
14.05 2021

Pani doktorka je určite odborníčka vo svojom obore, ale čo a týka výučby je to bieda - komunikácia so študentmi strašná, prezentácie chaotické, a z premetu na ktorý som sa tešil a viem že ho budem potrebovať do praxe som si odniesol iba nechuť, ( iba jedno cvičenie bolo fajn kedy som si niečo z toho odniesol a to posledné, bohužiaľ , keby boli všetky také tak tu je kľudne 5 hviezd)