Hodnotenie učiteľov

Lenka Rovňanová

Lenka Rovňanová
PaedDr., PhD.

A / 41 hodnotení

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Branislav Matejovský
29.04 2016

Veľmi dobrý vyučovací systém, hodiny vedené zábavnou(hravou), zaujímavou formou, asi nenachádzam žiadne negatívne postrehy. Veĺká vďaka za vašu snahu a úsilie. B.M.

Kristína Michalčíková
24.04 2016

Hodiny sú veľmi zaujímavé. Veľmi dobrá pedagogička, skutočne to čomu nás teoreticky na hodinách učí, ona využíva aj v praxi. Hodiny sú pútavé , veľmi živé. Pani doktorka, má všeobecný prehľad a snaží sa o diskusie medzi študentami. Je veľmi ústretová a ochotná pomôcť a vie i správne motivovať. Systém postupného vypĺňania cvičení cez rok, zabezpečuje menšie stresy v skúškovom období :) Som veľmi spokojná , veľa šťastia i v ďalších rokoch, kiežby takých pedagógov, bolo viac :)

Roman Karaffa
16.01 2016

Dobrý večer, pani doktorka! Moja dcéra mi spomínala, že máte záujem o materiály, ktoré používame na našej škole. Údajne učebné osnovy a tematické výchovnovzdelávacie plány. Tematické výchovnovzdelávacie plány sme minulý školský rok zrušili, nakoľko nie sú súčasťou povinnej pedagogickej dokumentácie. Samozrejme, máme ich vypracované, ale plánujeme ich nejakým spôsobom zakomponovať do učebných osnov. Prosím napíšte, o čo máte záujem. Prerábam všetky interné predpisy, okrem iných som dokončil aj klasifikačný poriadok. S pozdravom Roman Karaffa

Karol Pavlovkin
19.01 2015

Budem sa venovať výlučne tomu, čo ja považujem negatívum, pretože si myslím, že si z nich môžete zobrať viac, ako z neustáleho vychvaľovania (čo si myslím, že si určite zaslúžite tiež). Veľký počet domácich úloh, samozrejme som ja (a väčšina žiakov si myslím) postrehli ich účel (aby sme sa nemuseli nárazovo všetko na test učiť a aby sme si opakovaním mohli udržať svoje poznatky), avšak ak by si z tohto zobrali príklad aj ostatní učitelia, môj voľný čas by takmer úplne zanikol v návale práce a učenia sa. Vysoká škola síce nie je tak veľmi o voľnom čase ako o štúdiu, avšak som Bohu vďačný za aspoň nejaké voľnočasové aktivity, ktoré mi pomôžu prehodnotiť zmysel mojej školy.

Daniel Takáč
07.01 2015

Najlepší pedagóg s akým som sa stretol. Aj s nudnejšieho predmetu dokáže urobiť zaujímavý. Bodaj by taký boli na škole všetci.

Tomáš Sobota
22.12 2014

Pani doktorka s veľkým srdcom, empatiou a profesionálnym prístupom. Vaše semináre boli vždy iné na aké som zvyknutý. Oproti ostatným boli oveľa živšie, orignálnejšie, hodnotnejšie a hlavne humánnejšie. Vždy ste sa nám snažili vychádzať v ústrety. Jediná vec čo ma trochu mrzí je, že my ako študenti sme sa mohli na hodinách viacej snažiť. Ďakujem Vám za všetky hodiny s Vami a prajem Vám do ďalších rokov pevné nervy so študentmi. Ste super! Ďakujem

Martin Bolek
21.12 2014

Vynikajúci individuálny prístup a obrovská chuť niečo naučiť. U mňa osobne ste dokázala vyvolať záujem aj o zdanlivo nezáživný predmet. Aktívny prístup pedagóga ku každej jednej vyučovacej hodine, aktivita nás, študentov (Vami vyvolaná) a najprofesionálnejšie vedenie vyučovacej hodiny ktoré som zažil na UMB. Človek na správnom mieste. Ďakujem

Mariančikito VoVan
19.12 2014

Dobrý deň prajem. Ja som bol veľmi spokojný s Vašimi hodinami a myslím že aj viacerí TVJ sú môjho názoru. Vaše hodiny boli záživné nikdy nie monotónne čo sme veľmi ocenili. Jediné čo sa nám nepáčilo bola tá obšírnosť tohto predmetu....Boli by sme radšej keby sa aj všeobecná didaktika nakláňala viacej k odborom jednotlivých predmetov. Inak všetko super. :-) Ďakujem.

Lucia Burkovská
17.12 2014

Hodiny boli super..tym, ze sme pocas semestra pracovali na zadaniach sme sa ovela viac naucili ..Priebezne testy su perfektna vec, lebo študent je nuteny sa ucit pravidelnejsie a nie len pred skuskou.mne sa hodiny pacili a som velmi spokojna :)

Veronika Mázorová Babicová
17.12 2014

Veľmi som sa potešila,keď som zistila,že s pani doktorkou Rovňanovou budem mať predmet aj v magisterskom štúdiu. Už len to,že príde do triedy človek ako je ona, robí hodinu zaujímavou,poučnou a prakticky využiteľnou. Viem, že veľa študentov nechce učiť, ale pani doktorka je dôkazom toho, že sa to ešte stále dá robiť zaujímavo a so vztýčenou hlavou. Rada by som vyzdvihla jej ústretovosť,dôveru v študentov a ľudskosť. Prajem Vám veľa ďalších spokojných študentov, ktorým ukážete, ako učiť dnešnú mládež.