Hodnotenie učiteľov

Dana Buntová

Dana Buntová
PhDr., PhD.

A / 7 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
22.12 2014

Výborná učiteľka, ktorá nám v rámci štúdia dala veľmi veľa praktických a zaujímavých informácií. Hodiny sa nám vždy páčili a odniesli sme si z nich toho veľa.

Anonymné hlasovanie
19.12 2014

Skvelý človek s veľkým srdcom, vždy ochotný pomôcť! Výborná odborníčka, ktorá nám prakticky poskytuje poznatky, ktoré reálne aj využijeme. Vždy nám spríjemní atmosféru úsmevom na tvári. Ďakujeme Vám!

Anonymné hlasovanie
15.12 2014

Praktické, poučné a súčasné.

Anonymné hlasovanie
15.12 2014

Výborná odborníčka! Výborná učiteľka! Naozaj skvelý človek! Škoda, že takých nie je viac! Teoretické poznatky prenáša do praktických príkladov, ktoré reálne v praxi využijeme! Neprikladá dôraz memorovaniu definícii a poučiek, ktoré aj tak za krátku dobu vyfučia z hlavy. Vždy každému pomôže, poradí. Prajem jej veľa úspechov!

Anonymné hlasovanie
15.12 2014

Výborná odborníčka s ľudským prístupom nie len k študentom ale aj k pacientom. Absolvovali sme u nej nejednu prax a každá hodina náčuvu nám bola prínosom.

Andrea Sučková
11.12 2014

Ďakujem za hodiny Logopedického manažmentu v školstve. Napriek tomu, že sa zdá, že takýto predmet sa nás nemusí týkať, dáva nám veľa praktických poznatkov o tom, čo nás v praxi čaká. Oceňujem najmä praktické skúsenosti vyučujúcej a ich distribúciu medzi študentov.

Anonymné hlasovanie
10.12 2014

Nielen úžasný odborník, ale hlavne človek. Jedna z mála vyučujúcich, ktorí vedia, o čom hovoria, ponúka nám poznatky do praxe, nie len teoretické info, ktoré si vieme prečítať z kníh.