Virtuálny DOD na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva v sobotu 28.11.2020

20.11.2020

Na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva to v týchto dňoch žije prípravami Dňa otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium, z ktorých sa v septembri môžu stať naši študenti.

Aj my sme sa však museli prispôsobiť súčasnej situácii tak, aby sme chránili svojich návštevníkov, zamestnancov a študentov. Preto netradične otvárame dvere do online priestoru našej fakulty, v ktorom Vás čakajú stretnutia s pedagógmi a študentami.

Budeme pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa štúdia, možností ubytovania, poskytovaných služieb, ale aj možností zapojenia sa do študentských spolkov a dobrovoľníckych aktivít. Naše priestory si môžete prezrieť prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

V online priestore Vás budú v čase od 10.00 do 12.00 čakať zástupkyne a zástupcovia jednotlivých katedier, aby Vám predstavili ponúkané študijné programy, svoju výskumnú a pedagogickú prácu a odpovedali na všetky Vaše otázky spojené so štúdiom a študentským životom u nás.

Bližšie informácie o možnostiach online spojenia čoskoro! Sledujte našu webovú stránku a FB a INSTA profil FSVaZ UKF v Nitre! #naslismesavpomahani

Zdroj: https://www.fsvaz.ukf.sk/index.php/sk/536-virtualny-dod-na-fakulte-socialnych-vied-a-zdravotnictva-v-sobotu-28-11-2020