Týždeň otvorených dverí na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave 2019

10.01.2019

Milí stredoškoláci, uchádzači o štúdium na našej fakulte,
V dňoch 29. januára až 1. februára 2019 organizujeme akciu "Týždeň otvorených dverí na FCHPT STU 2019". V rámci tejto akcie máte možnosť nahliadnuť do pracovísk dlhodobo najlepšej technickej fakulty na Slovensku (hodnotenie ARRA 2005-2015, www.arra.sk).Začiatok každej akcie bude venovaný úvodnej prezentácii o vysokoškolskom štúdiu na našej fakulte a o možnostiach uplatnenia absolventa našej školy. Okrem toho vám priblížime aktuálny základný a aplikovaný výskum realizovaný u nás v v oblastiach chémie, potravinárstva, biotechnológie, biochémie, chemického inžinierstva, medicínskej chémie, kozmetiky, chemických technológií ako aj automatizácie a riadenia technologických procesov.
Počas exkurzie potom môžete navštíviť priestory Slovenskej chemickej knižnice ako aj nahliadnuť do vybraných študentských a vedecko-výskumných laboratórií školy.
Počas vašej návštevy vám odpovieme na vaše otázky.

Bližšie informácie o našej fakulte a študijných programoch nájdete na www.najlepsiaskola.sk

Stretnutie návštevníkov je 10 minút pred začatím akcie na prízemí, pri vrátnici v novej budove Fakulty chemickej a potravinárskej technológie (FCHPT) STU – vchod z Radlinského ul. 9, Bratislava.
Mapa: https://goo.gl/maps/WmGP6ER8wRr

Kapacita exkurzií je obmedzená, prednosť dostanú skôr prihlásení. V prípade, že ste sa prihlásili a nemôžete sa akcie zúčastniť, dajte nám prosím čím skôr vedieť, aby sme miesto uvoľnili ďalším záujemcom.

V prípade záujmu väčšej skupiny stredoškolákov vieme dohodnúť aj iný termín návštevy. V tomto prípade sa informujte priamo na e-mailovej adrese: vladimir.lukes@stuba.sk

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Zdroj: https://www.fchpt.stuba.sk/