Pripojte sa k inovátorom na Falling Walls Lab Slovakia 2021

04.06.2021

Máte zaujímavé vedecké výsledky, pracujete na výnimočnom a inovatívnom projekte? Dajte o sebe vedieť a pripojte sa k inovátorom na Falling Walls Lab Slovakia 2021. Online prihlasovanie je spustené.

Po troch úspešných ročníkoch na Slovensko opäť prichádza jedinečné podujatie Falling Walls Lab – inšpiratívny a interdisciplinárny formát, ktorý poskytuje priestor na prezentáciu nových výsledkov, myšlienok, výskumných projektov a podnikateľských modelov z najrozmanitejších vedných disciplín a oblastí.

Mladí výskumníci, vedci a inovátori z radov študentov, mladých výskumníkov, pedagógov, podnikateľov i profesionálov sa môžu prihlásiť do národného finále Falling Walls Lab Slovakia 2021 – FWLS 2021.

Víťaz každého z podujatí Falling Walls Lab v jednotlivých krajinách sa stáva účastníkom svetového finále, ktoré sa uskutoční tradične 7. novembra v Berlíne, a tiež získava vstup na prestížnu Falling Walls Conference.

Online prihlasovanie do FWLS 2021 je prístupné do 12. septembra 2021. Spomedzi prihlásených vyberie porota finalistov, ktorí budú môcť prezentovať svoje príspevky v národnom finále FWLS 2021, ktoré sa uskutoční 30. septembra 2021 v online formáte. Každý účastník má na svoju prezentáciu presne tri minúty.

Do svetového finále postúpi sto účastníkov z celého sveta. Každý z nich dostane príležitosť prezentovať svoj výskum, iniciatívu či podnikateľský model pred špičkovou porotou zloženou z vedcov, inovátorov a zástupcov biznisu. Víťaz získa ocenenie “The Breakthrough Winner“ v kategórii “Emerging Talents“ spolu s finančnou výhrou, a najmä príležitosť zopakovať svoju prezentáciu na hlavnom pódiu prestížnej Falling Walls Conference.

Zdroj: https://www.uniag.sk/sk/aktualne-informacie/pripojte-sa-k-inovatorom-na-falling-walls-lab-slovakia-2021/

Falling Walls Lab Slovakia 2021 plagátt: file:///C:/Users/not_03/AppData/Local/Temp/Falling%20Walls%20Lab%20Slovakia%202021%20plag%C3%A1t.pdf