EXPO AUSTRALIA 2014 – Austrália prichádza za tebou

26.03.2014

Spoločnosť AustraliaOnline Vás pozýva na 11. ročník veľtrhu Expo Australia 2014, ktorý je určený pre záujemcov o cestovanie , štúdium a prácu v Austrálii.
Priamo z Austrálie Vám privezieme najaktuálnejšie informácie, predstavíme nové jazykové aj odborné školy a dáme Vám nový katalóg na rok 2014-2015 . Na to všetko sa môžete tešiť v Prahe , Brne, Plzni a Bratislave . Vstup na veľtrh je ZADARMO !
Veríme, že tohtoročný veľtrh bude ešte lepší ako predchádzajúcich 10 ročníkov. Sme totiž toho názoru, že nič nemôže nahradiť osobnú účasť samotných zástupcov škôl a našich bývalých študentov. Preto sme zaistili, že veľtrhu sa spolu s Vami zúčastňujú reprezentanti škôl z ďalekej Austrálie , ktorí najlepšie vedia čo Vám môžu ponúknuť . Príďte sa porozprávať priamo s nimi a zároveň nasať túto nezabudnuteľnú atmosféru. My budeme pripravení odpovedať na akúkoľvek Vašu otázku. Hoci sa nám v priebehu pár hodín asi nepodarí plne nahradiť samotnú skúsenosť s pobytom v Austrálii, veríme, že Vám spolu s našimi austrálskymi partnermi a kolegami zo sydneyskej kancelárie AustraliaOnline odovzdáme čo najviac potrebných informácií. Účasť na veľtrhu už prisľúbilo 10 reprezentantov partnerských škôl a ďalšie svoju účasť zvažujú.
Celkovo sa počas veľtrhu Expo Australia 2014 predstaví vyše 40 škôl z celej Austrálie, medzi nimi budú aj školy nové. Každý účastník bude mať možnosť porovnať ponuky jednotlivých škôl a vybrať si pre neho tú najlepšiu. Ako sme už uviedli, časť z nich bude reprezentovaná ich vlastnými austrálskymi zástupcami alebo bývalými absolventmi školy, s ktorými sa bude možné osobne porozprávať. Súčasne s prezentáciami škôl budú prebiehať prednášky o študentských a turistických vízach, emigrácii, cestovaní alebo o práci v Austrálii. Na veľtrhu je možné získať kupóny umožňujúce zápis na školy bez platenia zápisného - možno tak ušetriť viac ako 150 EUR!
Keďže chceme urobiť tento ročník skutočne výnimočný, necháme dvoch z návštevníkov vyhrať štúdium v Austrálii v hodnote niekoľkých stoviek eur. Budeme súťažiť o 12-týždňový jazykový kurz so školou ACCESS LANGUAGE CENTRE v Sydney a o 6-mesačný odborný kurz podľa vlastného výberu na škole MEGA v Sydney. Budeme radi, keď si nenecháte náš veľtrh ujsť!

KEDY A KDE SA VEĽTRH KONÁ:
PLZEŇ - Hotel Central, Námestie republiky 33
Pondelok - 12. mája 2014 od 15:00 do 18:00 hod

BRNO - Hotel International, Husova 16
Utorok - 13. mája 2014 od 14:00 do 18:00 hod

BRATISLAVA - Hotel Crowne Plaza, Hodžovo námestie 2
Streda - 14. mája 2014 od 14:00 do 18:00 hod

PRAHA - Jalta, Václavskom námestí č 45
Piatok - 16. mája 2014 od 12:00 do 18:00 hod
Sobota - 17. mája 2014 od 12:00 do 18:00 hod


Viac o programe nájdete tu:  http://www.australiaonline.sk/expoaustralia


SÚHRN TOHO NAJZAUJÍMAVEJŠIEHO:

•       Získate nový katalóg AustraliaOnline na rok 2014-2015
•       Prebehne súťaž o 12-týždňový jazykový kurz a 6-mesačné štúdium na odbornej škole
•       Dostanete DVD rozprávajúci príbeh dvoch študentov o ich ceste do Austrálie
•       Získate prehľad o všetkých programoch škôl a môžete tak porovnať ich kvalitu a cenu
•       Dozviete sa ako získať prácu v Austrálii, odovzdáme reálne tipy
•       Získate kupón, ktorý Vás oprávňuje k zápisu na školu oslobodenom o zápisné (zápisné sa na väčšine austrálskych škôl pohybuje od 200 do 450 AUD)
•       Vaše otázky Vám zodpovedia priamo zástupcovia AustraliaOnline v Sydney, ktorí na veľtrh priletia z Austrálie
•       Môžete si pohovoriť so zástupcami či dokonca priamo majiteľmi škôl, ktorí ich na veľtrhu reprezentujú
•       Prítomní budú aj bývalí študenti, ktorí budú rozprávať o svojich zážitkoch a skúsenostiach z Austrálie


PREČO ŠTUDOVAŤ V AUSTRÁLII?

Túžba vidieť exotickú Austráliu, zdokonaliť sa v angličtine, zarobiť si a nepochybne zažiť veľa zábavy a dobrodružstva už nie je v dnešnej dobe nereálna. Svedčí o tom fakt, že Austráliu navštívi ročne takmer 200 tisíc študentov z viac ako 80 krajín sveta. Len z Čiech a zo Slovenska sa vydá na južnú pologuľu každý rok 1500 študentov.

O SPOLOČNOSTI AUSTRALIAONLINE

Spoločnosť AustraliaOnline sa už 21 rokov zaoberá sprostredkovaním turistických, študentských pobytov a emigrácie. Záujemcom poskytuje dlhodobé skúsenosti a silné zázemie. V Českej republike poskytuje servis pri zabezpečovaní cesty do Austrálie, v Sydney potom ponúka základňu vo forme najväčšieho študentského centra s českými a slovenskými pracovníkmi. Konzultanti majú bohaté skúsenosti so štúdiom a životom v Austrálii. AustraliaOnline má ako jediná spoločnosť v Českej republike aktívne pôsobiaceho registrovaného migračného poradcu. Služieb AustraliaOnline využíva skoro polovica všetkých záujemcov, ktorí mieria za štúdiom na južnú pologuľu.

Viac podrobností a informácií o AustraliaOnline nájdete na webe:
http://www.australiaonline.cz/

zdroj: Pavlína Režná, pavlina.sk@australiaonline.sk