Deň otvorených dverí na SPU

07.02.2013

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre Vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v piatok 8. februára 2013 od 10.00 do 15.00 h v priestoroch univerzity. Návštevníci získajú informácie o študijných programoch, podmienkach prijímacieho konania, uplatnení absolventov, spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami. Budú mať možnosť navštíviť fakultné pracoviská a laboratóriá, pozrieť si predvádzanie techniky, vyskúšať cvičné jazdy na traktore či osobných automobiloch, zapojiť sa do vedomostných kvízov a testov. V rámci sprievodného podujatia bude sprístupnené univerzitné vivárium, botanická záhrada či jazdecký areál. Pripravené sú súťaže s Internátnym rozhlasovým štúdiom Mladosť a ďalšie zaujímavé akcie.

Podujatím Vás budú sprevádzať študenti a zamestnanci univerzity. K dispozícii budú informačné materiály  a malé občerstvenie. Všetci návštevníci získajú certifikát o účasti.

KONTAKT: Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Kancelária komunikácie a práce s verejnosťou, Tr. A. Hlinku 2, 949 76 Nitra, tel.: 037/641 5533, e-mail: verejnost@uniag.sk

PROGRAM


PLAGÁT

Pozrite si fotogalériu z Dňa otvorených dverí 2012


Zdroj: http://www.uniag.sk/sk/den-otvorenych-dveri-na-spu/