3. ročník Detskej ekonomickej univerzity v anglickom jazyku ukončený

27.07.2019

19. júla 2019 ukončili slávnostné fanfáry už 3. ročník Detskej ekonomickej univerzity v anglickom jazyku. Po týždňovom bohatom programe si v prítomnosti hrdých rodičov, starých rodičov či súrodencov prevzalo z rúk prorektorky EUBA, doc. Ing. Jany Péliovej, PhD., 39 absolventov diplom oprávňujúci používať titul inžinier-junior.

Slávnostnou promóciou sa 91 mladých inžinierov-juniorov zaradilo medzi úspešných absolventov projektu Detskej ekonomickej univerzity 2019, ktorí opustili brány Ekonomickej univerzity plní zážitkov. Počas uplynulých troch týždňov navštívili vyše 20 vedúcich spoločností a inštitúcií z oblasti veľkoobchodu, maloobchodu, výroby, dopravy a logistiky, IT segmentu či štátnej správy. Na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave mali možnosť absolvovať plnohodnotné vysokoškolské prednášky univerzitných pedagógov a odborníkov z praxe. Ďakujeme všetkým partnerom Detskej ekonomickej univerzity za spoluprácu v uplynulom ročníku a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie v roku 2020.

Zdroj: https://www.euba.sk/aktivity-a-media/aktuality/1742-3-rocnik-detskej-ekonomickej-univerzity-v-anglickom-jazyku-ukonceny