Hodnotenie učiteľov

Robert Klír

Robert Klír
Ing., PhD.

A / 33 hodnotení

Technická univerzita v Košiciach
Letecká fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

София Кушниренко
09.07 2022

Na leteckej fakulte je veľa dobrých učiteľov, ale som si okamžite rozhodla, koho by som si chcela za školiteľa. Pretože prednášky a cvičenia boli dobre pripravené, stručne, zaujímavé a s moderným prístupom. Počas písania bakalárskej práce pán Robert Klír veľmi mi pomohol svojimi pripomienkami, odporúčaniami a odbornými znalosťami. Veľmi som vďačná za porozumenie, trpezlivosť a ľudskosť.

František Prádel
02.07 2022

Profesionalita, odbornosť a ľudskosť. To je základná charakteristika pána doktora Klíra, ktorý je jedným z najlepších vyučujúcich na LF. Ním vyučované predmety Vám totižto vždy niečo dajú. Dopomáha tomu fakt, že na každú jednu hodinu je výborne pripravený a cvičenia pod jeho vedením majú hlavu a pätu. Ako školiteľ pri bakalárskej práci bol výborný. Prejavil obrovskú ľudskosť, ktorú doplnila odbornosť v danej problematike. Ak si zvolíte pána doktora za školiteľa a budete poctivo spolupracovať a robiť čo máte, tak s hodnoteniami ani s termínom odovzdania nebudete mať žiadny problém. Na záver by som rád pánovi doktorovi poďakoval, že mal so mnou strpenie a že sa rozhodol stať sa vyučujúcim, nakoľko ľudí ako je on je veľmi málo. :)

Samuel Stašiov
29.06 2022

Profesionálny prístup pri vedení bakalárskej práce. Cenné rady a pomoc pri písaní. Bol som veľmi spokojný s výberom témy ako aj s prístupom pána Ing. Roberta Klíra.

Anonymné hlasovanie
20.06 2021

Týmto sa chcem poďakovať pánovi Ing. Robertovi Klírovi PhD., za jeho prístup a pomoc pri písaní bakalárskej práce. Je to veľký profesionál vo svojom obore a má veľmi ľudský prístup.

Viktoria Bondar
14.06 2021

Neviem, ako najlepšie vyjadriť vďaku tak vynikajúcemu učiteľovi a mentorovi pri príprave diplomovej prace. Myslím si, že nikto lepší ako pán Robert Klír mi nemohol pomôcť s písaním mojej diplomovej práce a tiež poskytnúť cenné rady pri príprave obhajoby. Veľmi mi pomohla kompetencia a podpora od neho . Ďakujem.

Ľudmila Mimovičová
12.01 2016

Pán Ing. Klír je odborník a skvelý učiteľ. Nechýba mu nadhľad a hlavne ľudskosť. Je otvorený názorom študentov a vie aj zdanlivo "nudný" predmet preniesť do bežného života. Určite jeden z málo učiteľov ktorého si budem z môjho vysokoškolského štúdia pamätať. Ďakujem za všetko

Lucia Sadloňová
08.12 2014

Človek, ktorý má srdce na mieste pre svoju prácu, profesiu, povolanie či záľubu. Ľudský prístup, vie pochopiť, poradiť aj pomôcť. Odborný prístup pri vedení Bakalárskej práce, precízny aj nad rámec a úkor osobného voľného času. Vďaka p. Ing. Klír som dosiahla titul Bc. Mnohý jeho kolegovia by si mali s neho zobrať príklad. Ďakujem.

Ivka Gregi
02.12 2014

Pán Ing. Klír = profesionálny prístup, stále ochotný pomôcť a nasmerovať študenta, príjemné a ľudské vystupovanie, zaujímavé a pútavé prednášky, prepracované prezentácie na cvičenia a prednášky, prísny, spravodlivý, precízny, zodpovedný a férový. Klobúk dolu, kiež by bolo takýchto ľudí na školách viac. ..... Ľudí, ktorí chcú pomôcť, naučiť a vychovať študenta.

Janka Škerliková
18.11 2014

Prísnosť spojená s čestnosťou, autorita s ľudskosťou. Človek, ktorý ma jediným slovom prinútil byť stále lepšou a lepšou. Jednou z pozitívnych veci na tej škole, ste boli práve vy. V mojich očiach TOP učiteľ, z ktorého hodín som si odniesla neskutočne veľa. Keď vidím na polici moju DP, stále si spomeniem na Vašu precíznosť (ktorá ma niekedy až rozčuľovala :D ), ale práve svojim postojom k veciam Vám chcel človek vyhovieť a všetko urobiť na 100%. A za to všetko Vám odo mňa patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

Martin Řeháček
15.11 2014

Na pana Ing. Roberta Klíra, PhD. vzpomínám jen v dobrém. Zodpovědný v přípravě na přednášky i cvičení, někdy přísný, ale vždy férový což je skvělá kombinace. Stále ochotný látku dodatečně vysvětlit. Úkoly na cvičení měly co si pamatuji v 90% smysl a pomohly mi se na nad látkou zamyslet a připravit se na zápočet/zkoušku. Chtěl jsem dát 4 hvězdy kvůli "časovaným" testům v powerpointu, které jsem neměl za ideální formu zkoušení, ale pak jsem si vzpomněl i na důvody zavedení tohoto způsobu testování a tak s lehkým svědomím dávám 5:) A ještě jednou díky pane doktore za Váš přístup.