Hodnotenie učiteľov

Monika Zaviš

Monika Zaviš
doc., PaedDr. ThDr., PhD.

A / 20 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Pedagogická fakulta
Docent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Vladislava Sarkany
16.01 2023

Nakoľko práve absolvujem v poradí už tretiu vysokú školu, mám za sebou množstvo rôznych pedagogických a vedeckých pracovníkov, a preto viem veľmi oceniť, ak niekto je nielen kapacitou vo svojom odbore, ale najmä nemá problém sa so svojou veľkosťou a skúsenosťami podeliť. Pani docentka Zaviš je presne takým vzácnym človekom - pristupuje ku každému s úctou, so skutočným záujmom a snahou študenta podporiť v štúdiu. Stretnutie s ňou bolo veľkou radosťou a potešením.

Konstantinos Diamantopoulos
11.12 2022

Prof. Zavis M. is currently my Ph.D. Dissertation Supervisor at Matej Bel University in Banska Bystrica. Our partnership started approximately three years ago. Now, we are conducting the final steps of our adventurous but marvelous Academic Journey. To put it briefly: She consists of an excellent Educator, Professor and Human Being. She is caring, considerate, and helpful and sacrifices the valuable energy of her life to fight and protect the true positive value and sincere and qualitative work of her student and Ph.D. candidate. She is vigorous during her work and straightforward. You must be honest, hardworking, kind, respectful and polite to deal with her. I dispose of those values. That's why I am fond of cooperation with her. I hope the same for any future student of hers. Prof. Zavis M. is a role-model educator. She is surely my own. She transmits good energy, honesty and kindness. Her Knowledge capacity is beyond my critique. I wouldn't dare to touch this realm. She is present, analytical and simple to any inquiry of mine. According to my opinion, that confesses all. May God bless me to gain some essential academic and human parts of her during my academic and professional life as a Teacher, School Ass. Principal and Person in general. May God bless her abundantly. I hope the best for her in her academic and personal life.

Vladimir Novak
09.12 2022

Pre mňa je pani docentka Zaviš vysoko erudovaný pedagóg, ktorý má obrovské vedomosti, ale aj vie ako učiť. Ak treba, vie študentov počúvať, ak treba, vie ich motivovať k výsledkom, o ktorých sa im ani nesnívalo. Jej ľudský, ale aj odborný prístup, by si mali okopírovať viacerí pedagógovia. Neberie študentov len ako čísla. Ku každému pristupuje osobitne a s úctou. Po ľudskej stránke je to človek s veľkým nadhľadom a aj srdcom. Je tu vždy pre každého, kto ju potrebuje. Radosť s ňou spolupracovať.

Anonymné hlasovanie
08.12 2022

Pani docentka je energická, veľmi pozitívne naladená osoba s ktorou je každá chvíľa strávená v jej prítomnosti veľmi obohacujúca. Vie sa vcítiť do svojich študentov a poskytnúť im svoj profesionálny pohľad na situáciu. Prednášky sú usporiadané, vo všetkom je systém a určitá postupnosť. Je inšpiráciu pre nás budúcich učiteľov a učiteliek.

Anonymné hlasovanie
29.11 2022

Pani docentka je veľmi energická, pozitívne naladená a akčná osobnosť. Chápe potreby a problémy študentov a snažím sa im vyjsť čo najviac v ústrety tak, aby im bolo poskytnuté čo najkvalitnejšie štúdium a zároveň aby im rozšírila rozhľad vo svete a bežnom živote.

Anonymné hlasovanie
28.11 2022

Pani docentka Zaviš je veľmi pozitívna a energická osoba. Dokáže prepájať vedomosti z rôznych oblasti. Veľmi oceňujem aj to, že si dala záležať aj na tom, aby sme počas hodín zažili rôzne exkurzie, ktoré dokážu človeka veľmi obohatiť.

Anonymné hlasovanie
28.11 2022

Pani docentka Zaviš je nielen úžasnou profesorkou, ale aj osobnosťou. Jej srdečný prístup k študentom je v dnešnej dobe veľmi vzácny. Vždy si nájde čas na to, aby svojich študentov vypočula, porozumela a pomohla im. Svoje prednášky dokáže zorganizovať zaujímavo, aby si študenti odniesli okrem vedomostí aj nové zážitky. Na vyučovanie chodí vždy s úsmevom a svoju pozitívnu energiu dokáže preniesť aj na ľudí okolo nej :)

René Zmajkovič
28.11 2022

Pani docentka Záviš má veľkú zásluhu na tom, že som sa rozhodol pokračovať v štúdiu na FEDU. Obnovila vo mne iskru. Jej profesionálny, ľudský prístup, úprimné vyžarovanie a pozitívna energia sú len zlomkom jej pridanej hodnoty ako vysokoškolského pedagóga. Po skúsenostiach s inými pedagógmi musím jednoznačne povedať že jej prednáška patrila k top 3 momentom počas celej mojej VŠ skúsenosti. Priestor na vlastný názor, diskusiu, otvorenosť, toleranciu. To všetko vo vzájomnej úcte a rešpekte. Skutočne človek, ktorý hodnoty reálne žije a nemá ich len napísané na webe. Ďakujem.

Ангеліна Ряшко
27.11 2022

Podľa môjho názoru, pani docentka Zaviš je vynikajúca osobnosť a vzorec správania. Najviac mi imponuje jej názor na to, ako majú prebiehať prednášky. Počas našich spoločných vyučovacích hodín sme veľa diskutovali, každý mal možnosť povedať svoj názor, čo iste prospelo výučbe predmetu Teória výchovy. Chcela by som poďakovať pani docentke za profesionálny prístup a jej neskutočnú energiu.

Rebecca Stindlová
26.11 2022

Pani docentka je ako slniečko, ktoré sa prebije cez všetky mraky. Je to úžasná žena s takým veľkým srdcom, aké si človek ťažko dokáže predstaviť. Som nesmierne rada, že som mala tú česť navštevovať jej prednášky a aj navštíviť pani docentku u nej v kancelárii. Mám pocit, že pani docentku poznám 20 rokov a veľmi si želám aby sa jej začali plniť sny o ktorých tak veľmi sníva. Na každého študenta si dokáže nájsť čas a dovolím si povedať, že uprednostňuje žiakov pred svojimi potrebami a to si veľmi vážim. Každý kto zažil prednášky od pani docentky má šťastie, lebo takýchto ľudí ako ste vy pani docentka, je málo.