Hodnotenie učiteľov

Lucia Šepeľáková

Lucia Šepeľáková
PaedDr., PhD.

A / 112 hodnotení

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Stanka Adamečková-Žemličková
01.03 2020

Vaše semináre sú interaktívne, zábavné, poučné, praktické do života profesionálneho i súkromného, a hlavne, čo je pre študenta obzvlášť dôležité - mimoriadne "záživné" :) Ďakujem, presne kvôli seminárom ako je Váš, viem, že ísť študovať (hoc aj v zrelšom veku) bola dobrá voľba :)

Maja Babejová
08.01 2020

Stretnutie na inovatívnych a aktivizujúcich metódach bolo super, nápadité, energické, obohajúce, zmysluplné a samozrejma aj obohacujúce po stránke vedomostnej. Jediné, čo mne osobne chýbalo bol priestor na poznámky, pretože som si vaše podnety a znalosti chcela zapisovať, len som nemala priestor, ale za to som si mala možnosť vyskúšať množstvo mnou nepoznaných metód. ĎAKUJEM, boli ste skvelá vyučujúca.

Anonymné hlasovanie
09.09 2019

Pani doktorku Šepeľákovu sa nedá hodnotiť nijako inak, než- pozitívne :) Hodiny s ňou boli nesmierne pútavé, organizované, premyslené, zábavné a kreatívne. Stále nám bolo jasne povedané, čo sa od nás očakáva, čo som ja ako prváčka veľmi ocenila. Bola dôkazom toho, že aj zložité fakty z pedagogiky sa dajú podať úplne originálnym, ľahším spôsobom. Verím, že sa počas nasledujúcich rokov na tejto univerzite dostanem ešte do lavíc k tejto inšpiratívnej pedagogičke :) Prajem veľa síl s dnes veľmi náročnými študentmi a prosím Boha o viac takýchto pedagógov! :)

Michaela Segeďová
07.04 2019

Inšpiratívna učiteľka, ktorá príležitosti na realizáciu projektov berie do vlastných rúk, čím dáva priestor na zapojenie sa do aktivít aj študentom, väčšinou ide o projekty, ktoré sú dobročinné, alebo projekty pre zveľadenie a spríjemnenie vysokoškolského prostredia. V dnešnej dobe, kedy sme väčšinou zvyknutí brať a nie dávať, a pozerať sa na všetko bez toho aby sme aj my niečo pridali, alebo sa informovali zaujímali, je takáto aktivita a živá energia na fakulte pre nás študentov veľkým vzorom a inšpiráciou pre vlastnú aktivitu. Nápady z aktivít na fakulte môžeme neskôr ako učiteľky realizovať my samé, v zamestnaní do ktorého sa dostaneme. Palec hore, 5 hviezdičiek za moderný uvedomely zmysluplný prístup ku študentom aj okolitému prostrediu v ktorom žijeme :)

Anonymné hlasovanie
13.12 2018

Pani doktorku Šepeľákovu by som ohodnotila veľmi pozitívne. Keďže som prvacka a prvy krát som sa s ňou stretla mala som iste obavy, keďže som počula nie dobre hodnotenia skôr ze jej hodiny a prejdenie cez jej predmet bude boj. Ale už prvú hodinu som hneď vedela ze to tak nebude. Jej hodiny boli fakt premyslené a naozaj som sa veľa o danom predmete dozvedela. Na fakulte by malo byt oveľa viac takýchto pedagógov. Dúfam že sa stretneme aj do budúcnosti na iných predmetoch.

Anonymné hlasovanie
14.06 2018

Som študentkou denného štúdia, s pani doktorkou Šepeľakovou sme už mali viacero predmetov. Tento semester sme sa stretávali pri predmete Inovatívne a aktivizujúce metódy. Ani tento rok nesklamala. Hodiny krásne, premyslené, doslova premakané. Je jedna z mála pedagogóv, ktorí sa takto zodpovedne pripravujú na hodiny. Každá vyučovacia hodina by bola krajšia, zmysluplnejšia, keby sa aj viacerí inšpirovali a takto napĺňali hodiny :) Možno majú poniektorí kritické komentáre a hodnotia zle, ale to už nie je chyba vyučujúceho, ale chyba študenta, pretože niektorí nerozumejú podrobným pokynom, ktoré nám vyučujúva podáva :) Chválim, uznávam tohto pedagóga :) Veľa šťastia v ďalších hodinách a v živote :)

Anonymné hlasovanie
16.02 2018

Všetky semináre, ktoré som s pani doktorkou Šepeľákovou absolvovala, boli veľmi pútavé a obohacujúce. Nudné teoretické fakty ste vždy vedeli podať jednoduchým a pochopiteľným spôsobom. Štruktúra seminárov bola úplne iná, ako u drvivej väčšiny učiteľov na fakulte. Vždy ste vedeli, kedy pozornosť študentov klesla a vtedy ste zaútočili vtipom alebo videom :) Stále ste sa chceli uistiť, či všetkému rozumieme a žiadna otázka z našej strany nikdy neostala nezodpovedaná. Správali ste sa ako jedna z nás, chceli ste sa nám čo najviac priblížiť, pochopiť nás. Nútili ste nás do premýšľania, tvorivosti, praktickej činnosti, čo oceňujem hlavne teraz, na konci štúdia, keď sú už takmer všetky predmety teoretické. Top zážitkom bolo divadielko, ktorého výsledkom boli nielen vtipné zážitky, ale i utužené vzťahy medzi nami :) Ďakujem za trpezlivosť, ktorú ste s nami mali a do budúcnosti prajem len to najlepšie :) P.S.: my, piataci, by sme sa veľmi potešili sľúbenej nahrávke divadielka, pretože chceme mať spomienku na túto školu, i na Vás :)

Anonymné hlasovanie
23.12 2017

Pani doktorka Šepeľáková, je jedna z mála učiteliek na fakulte, ktorá svoje výučby oživuje a robí ich zaujímavé. Jednu negatívnu vec by som mal a to je tá, že je veľmi málo času na Aktuality. Je to úžasná žena s veľkým srdcom, veľkým úsmevom a vždy sa budem tešiť na jej hodiny, pretože ona zo seba dáva kopec lásky!!!! Klobúk dole pred vami a želám Vám a prajem si, aby ste nikdy nezmenili to čo robíte!!! Pretože to robíte SUPER!! :)

Anonymné hlasovanie
21.12 2017

Na vaše hodiny bola radosť chodiť, zaujímavé a nové informácie ktoré sa len tak nedozvieme a nenaučíme. Ďakujem za krásny semester s vami a teším sa na ďalší. :)

Anonymné hlasovanie
20.12 2017

S vašimi hodinami som veľmi spokojná. Možno by som akurát pre budúcnosť chcela, aby sa viac venovalo veciam v skriptách, keďže sú podľa mňa celkom zložito napísane. :) Krásne sviatky želám. :)