Hodnotenie učiteľov

Lucia Šepeľáková

Lucia Šepeľáková
PaedDr., PhD.

A / 154 hodnotení

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
23.05 2021

Ďakujem za Vaše semináre, boli inšpiratívne, obohacujúce, spoznala som mnoho skvelých metód, ktoré som nepoznala a ktoré iste budem využívať pri písaní príprav vo vyučovacom procese. Váš prístup bol láskavý, pristupovali ste k nám profesionálne, ľudsky, boli ste empatická, chápavá, dokázali ste ma povzbudiť krásnymi myšlienkami a príbehmi, čím ste mi spríjemnili deň. Myslím, že sa moje očakávania od predmetu Inovatívne metódy naplnili a naučila som sa skvelé užitočné metódy. Ďakujem za Vaše hodiny, za Vás čas, nové vedomosti, ochotu a láskavosť. Zostaňte takou, aká ste.

Ema Šlacká
22.05 2021

Semináre s Vami boli úžasné, zábavné a inšpiratívne. Oceňujem Vašu pohotovosť, ochotu pomôcť s hocičím, čo sme potrebovali. Okrem odbornosti, ste medzi nás vždy vniesli dobrú náladu, počúvali Ste naše problémy. Na semináre z predškolskej pedagogiky som sa vždy veľmi tešila. Nech sa Vám darí a verím, že sa s Vami stretneme počas nášho štúdia na ďalších predmetoch

Slávka Kostrubová
19.05 2021

Ďakujem za hodiny s Vami. Vždy som sa na tieto hodiny tešila. Vstávala som s pocitom, že sa na semináre teším a neviem sa ich dočkať. Ďakujem! :)

Anonymné hlasovanie
18.05 2021

Prvé čo mi napadlo - profesionalita. Doplňujúce informácie popri prezentovaní podané tak, aby sme tomu čo najlepšie rozumeli, obetavosť, zhovievavosť, zmysel pre humor. Ďakujem Vám za priateľský prístup, na Vaše hodiny som sa veľmi tešila! :)

Anonymné hlasovanie
17.05 2021

Semináre pre mňa boli veľmi prínosné. Veľmi oceňujem Váš empatický a priateľský prístup k predmetu, ale aj k nám, študentom.

Adam Jonek
17.05 2021

Pre mňa to boli hodiny na ktoré som sa tešil. Ste super :) Ďakujem za všetko čo ste mi odvzdali.

Anonymné hlasovanie
17.05 2021

Semináre s Vami boli veľmi interaktívne. Ďakujem Vám za váš priateľský a empatický prístup.

beata komarkova
17.05 2021

Úžasné interaktívne semináre.

Anonymné hlasovanie
17.05 2021

Hodiny s Vami sa mi veľmi páčili. Boli pre mňa veľkým prínosom. Dozvedela som sa veľa nových vecí, nadobudla som nové vedomosti a dozvedela sa o zaujímavých témach. Moje očakávania na začiatku predmetu to prekonalo. Ďakujeme za priateľský a chápavý prístup.

Anonymné hlasovanie
17.02 2021

Na hodinách sa mi páči Váš profesionálny prístup, flexibilita a pripravenosť. Vidieť, že Vás práca napĺňa a to sa prenáša aj na študentov. Predovšetkým obdivujem, že si viete udržať istú úroveň, rešpekt a zároveň zabezpečiť priateľskú a príjemnú atmosféru. Práve to by som rada vniesla aj do vlastnej praxe. Prajem Vám veľa úspechov!!