Hodnotenie učiteľov

Lucia Šepeľáková

Lucia Šepeľáková
PaedDr., PhD.

A / 173 hodnotení

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Dominika Celovska
05.05 2022

Hodiny s pani doktorkou boli skvelé. Konečne hodiny kde som sa plne sústredila a veľmi sa na ne tešila. Učivo dostatočne dovysvetlovala, dávala nám priestor na otázky- jednoducho tie semináre boli skvelé. Nevedela som ani ako a skončil sa letný semester a mne tieto hodiny budú veľmi chýbať. Ďakujem pani doktorka za zábavný a poučný letný semester.

Vanesa Ličková
04.05 2022

Skvelá pani doktorka, z jej hodín som si odnášala najviac, keďže príklady na určité veci nám stále vedela vysvetliť tak, aby sme tomu ľahko porozumeli. Konečne hodiny, na ktorých nebolo potrebné čakať a pozerať na hodinky, kedy už hodina ubehne a hovoriť si, že je tam nuda, ale naopak, boli zábavné, prínosné a náučné. Čas na hodinách bol vždy efektívne využitý. Ďakujem za príjemne strávený letný semester.

Anonymné hlasovanie
20.01 2022

Pani doktorka je skvelá, skúsená a profesionálna pedagogička. Semináre s pani doktorkou boli robené zábavnou formou, bez stresov a pod. Cítila som sa komfortne a nebála sa vyjadriť svoj názor. Ďakujem za Váš prístup a za všetko čo ste nám v zimnom semestri odovzdali. Teším sa na spoločné semináre v letnom semestri

Anonymné hlasovanie
20.01 2022

Hodiny boli zaujímavé, náučné a bola na nich aj zábava, látka vyučujúcej pani doktorky je nastavená vysoko a vie dobre preniesť svoje vedomosti na študentov…

Anonymné hlasovanie
14.12 2021

Pani doktorka je úplne vynikajúca a profesionálna pedagogička. Semináre s ňou sú na naozaj kvalitnej obohacujúcej úrovni. Komunikácia s pani doktorkou je príjemná, je vždy ochotná pomôcť, je naozaj profíčka v tom, čo robí. Som jej naozaj vďačná za všetko, čo ma za tento semester naučila, a bolo toho naozaj dosť. Ďakujem!

Chiara Šechná
14.12 2021

Jeden z mojich najobľúbenejších učiteľov, na ktorých hodiny chodím rada a bez stresu. Hodiny boli vždy zaujímavé, príjemné, náučné a zábavné. Vždy sa dalo nejako dohodnúť, nájsť kompromis a ja teda hodnotím naše semináre len pozitívne. Ďakujem za všetko :)

Anonymné hlasovanie
14.12 2021

Za mňa učiteľ na správnom mieste. Hodiny sú vždy veľmi zaujímavé, náučné a majú zmysel a veľké opodstatnenie pre pedagogickú prax. Pozitívom je aj veľmi milý, ústretový prístup a vytváranie pozitívnej atmosféry na hodinách. Ďakujem za takú dobrú skúsenosť a prínosné semináre. :)

Anonymné hlasovanie
14.12 2021

Ďakujem za skvelo strávený čas na hodinách. Kretívne nápady, myslím, že nikto sa nenudil na hodinách. Správne usmerňovanie a veľmi dobrý prístup k študentom. Určite sme zažili obohacujúci semester aj vďaka našim spoločným hodinám.

Anonymné hlasovanie
14.12 2021

Skvelý prístup, zaujímavé hodiny pri ktorých som sa nikdy nenudila, milá a príjemná osobnosť. Za tento semester moja obľúbená pedagogička a dovolím si povedať, že ste aj mojim učiteľským vzorom, lebo takto by mal podľa mňa vyzerať správny učiteľ. Ďakujem za všetko.

Anonymné hlasovanie
13.12 2021

Ďakujem za Vaše semináre, ktoré zakaždým niesli príjemnú atmosféru, humor, originalitu, priateľský zhovievavý prístup a prínosné informácie a vedomosti. Vaša schopnosť počúvať a rešpektovať nás študentov, naše problémy, prosby a požiadavky týkajúce sa výučby je tiež obdivuhodná, pretože len malé množstvo vyučujúcich to dokáže. Zakaždým som sa na Váš seminár Filozofické, sociálne a psychodidaktické východiská edukácie tešila. :)