Hodnotenie učiteľov

Lucia Šepeľáková

Lucia Šepeľáková
PaedDr., PhD.

A / 144 hodnotení

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
17.02 2021

Na hodinách sa mi páči Váš profesionálny prístup, flexibilita a pripravenosť. Vidieť, že Vás práca napĺňa a to sa prenáša aj na študentov. Predovšetkým obdivujem, že si viete udržať istú úroveň, rešpekt a zároveň zabezpečiť priateľskú a príjemnú atmosféru. Práve to by som rada vniesla aj do vlastnej praxe. Prajem Vám veľa úspechov!!

Anonymné hlasovanie
05.02 2021

Som veľmi spokojná s vysvetlením učiva a prístupom. Vždy som sa tešila na nové aktivity,ktoré môžeme využiť aj ďalej v našej učiteľskej kariére. Veľmi dobrá komunikácia, spätná väzba, priateľský prístup, hodiny plnené zábavy, možnosť vyjadrenia názoru. Naozaj nemám čo vytknúť. Želám si viac takýchto učiteľov. Potom je radosť študovať.

Anonymné hlasovanie
03.02 2021

Ďakujem za hodiny, ktoré mi pomohli jednoducho a zrozumiteľne pochopiť učivo. Páči sa mi empaticky prístup k študentom a priestor, ktorý ste vytvorili pre sebarealizáciu študentov a možnosť vyjadrenia svojho vlastného názoru a postoja ku každej téme.

Anonymné hlasovanie
11.01 2021

Semináre boli pre mňa veľmi prínosné čo sa týka získaných a prezentovaných informácií, ale aj z rôznych ponúknutých aktivít. Veľmi oceňujem Váš celkový prístup k predmetu, ale aj k študentov. Myslím, že aj práve kvôli ľudskosti som sa na semináre s Vami tešila.

Martina Semanková
11.12 2020

Zhovievavosť, tolerancia aj v prípade nesplnenia podmienok na 100%,. Je vidieť, že sa nám snažíte učivo podať tak, aby sme si z neho čo najviac zobrali a využili aj v praktickom živote. Milý a priateľský prístup. :) Zo seminárov s vami si určite odnesiem oveľa viac, ako len ospalé pondelkové rána .)

Miloš Tivadar
10.12 2020

Semináre z RKZ som mal osobne zo všetkých predmetov najradšej, forma výučby a prístup vyučujúcej pani doktorky bola a je na vysokej edukačnej úrovni. Taktiež oceňujem jej ľudský faktor, ktorým nás ako študentov vedela vždy pochopiť a brať na nás všetkých ohľad, ba dokonca podať pomocnú ruku pri prezentovaní v online priestore. Konštatujem, že v tomto predmete som nadobudol veľa nových (nielen) komunikačných zručností, ktoré vo svojej životnej, ale hlavne pedagogickej praxi určite využijem. Prajem našej fakulte viac takýchto vyučujúcich! :)

Karolína Lívia Vargušová
10.12 2020

Za mňa hodiny RKZ sú dosť odlišné od iných. Sú také voľné, prezentujú sa tam rôzne témy, veľa komunikujeme, čo je super, pretože na iných hodinách sa k slovu asi ani nedostaneme. Na viac hodín ideme v strese a modlíme sa, aby hodina skončila. Na hodiny RKZ má stres len ten, kto prezentuje, ostatní sa tešia na aktivity a podobne. Bolo to troška zložitejšie vzhľadom na pandémiu, ktorá nás nechce opustiť, ale zvládli sme to. Spoločne. A prístup vyučujúcej je príkladom pre ostatných. Ohľaduplná, milá, príjemné vystupovanie, komunikatívna. No najviac sa mi páčilo to, že my sa hodnotíme tak, aby sme nepovedali nič zlé a neurazili ostatných. Vy poviete všetky chyby ale takým štýlom, že si to každý vezme k srdcu a poučí sa, nevraví, že zlý učiteľ, to nebola moja chyba, a pod. Veľmi príjemná skúsenosť, nové poznatky, nové zážitky. :)

Anna Mikitová
09.12 2020

Semináre s vami boli skvelé. Atmosféra bola uvoľnená a čo je najlepšie, mali sme možnosť získať množstvo poznatkov pre komunikáciu nielen s deťmi, ale aj s ich rodičmi a ostatnými ľuďmi. Ďakujeme :)

Mária Jaššová
09.12 2020

Semináre s Vami boli veľmi zaujímavé. Nebolo to len o Vašom výklade, ale mohli sme sa naučiť lepšie komunikovať a diskutovať. Ďakujem za lepšie priblíženie tohto predmetu.

Michaela Kačmarská
09.12 2020

Semináre boli veľmi zaujímavé a dali mi veľa potrebných informácií k štúdiu. Ďakujem za hravé a kvalitné vyvetlenie učiva.