Hodnotenie učiteľov

Ladislav Takáč

Ladislav Takáč
Ing., PhD.

A / 398 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
17.05 2022

Zatiaľ jeden z najlepších vyučujúcich vôbec! Ľudský prístup, ochotný pomôcť a vysvetliť danú problematiku aj niekoľkokrát za sebou, perfektne spracované učebné materiály, ktoré uľahčia život každému študentovi. Učivo odprednášal vždy jednoducho a vecne. Tento vyučujúci si svoju prácu robí na maximum a každý iný vysokoškolský pedagóg by si z neho mal brať príklad.

Anonymné hlasovanie
02.05 2022

Výborný prístup k študentom, dostatok kvalitných materiálov na štúdium, ostatní učitelia by si mali z neho brať príklad.

Anonymné hlasovanie
12.12 2021

Skvelý prístup, vysvetlenie učiva a dobre prepracované materiály. Ochota vždy zodpovedať otázky a vysvetliť učivo aj viackrát.

Anonymné hlasovanie
10.12 2021

Skvelý učiteľ a vynikajúci odborník, ktorý vie učivo podať zaujímavo, efektívne a tak aby bolo jednoduché na pochopenie. Veľmi sa mi páčili videonávody, ktoré nám dal k dispozícii.

Anonymné hlasovanie
09.12 2021

Prednášky boli výstižné, nápomocné. Video návody sú výborné, na vypracovanie zadaní som mala poskytnuté všetky informácie aj všetkú pomoc, ktorú som potrebovala.

Anonymné hlasovanie
07.12 2021

Vynikajúci vyučujúci, jeho prednášky mám najradšej, vtipný, ochotný. Všetko jednoducho vysvetlí a máme k dispozícii kvalitne vypracované materiály. top

Anonymné hlasovanie
07.12 2021

Ja som asi najstarší žiak na jeho prednáškach.A ďakujem ,že to vie naučiť priamo na hodinách. Proste to vie.

Anonymné hlasovanie
06.12 2021

Moderný prístup k výučbe, ktorý nám dal presne to, čo v živote určite využijeme, si z celého predmetu vážim asi najviac. Ďakujem!

Anonymné hlasovanie
06.12 2021

Ochotný, ľudský, zábavný. Keby bolo takých pedagógov viac školstvo by bolo inde.

Anonymné hlasovanie
06.12 2021

Skvelý prístup, ľudský aj profesionálny. Veĺká ochota či už vrámci poskytnutia materiálov, ale aj opakovaného vysvetlenia učiva a zodpovedania otázok viackrát dookola. Klobúk dole. Predmet Výpočtová technika a informačné zdroje z obsahového hľadiska veľmi užitočný do budúcnosti. Ďakujeme.