Hodnotenie učiteľov

Ladislav Takáč

Ladislav Takáč
Ing., PhD.

A / 426 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
30.05 2023

Skvelý pedagóg, ktorý dokáže v študentoch vzbudiť záujem o predmet a pútavou formou odovzdať svoje odborné vedomosti. Oceňujem aj jeho ľudský prístup k študentom. Jeho hodiny boli pre nás veľkým prínosom.

Anonymné hlasovanie
04.05 2023

Veľmi veľmi zlatý vyučujúci. :) Ľudský prístup nadovšetko!

Anonymné hlasovanie
01.05 2023

Jeden z naj učiteľov! Páči sa mi prístup, štýl učenia a aj materiály, všetko je pekne spracované a nahodené v Moodli a študent si to kedykoľvek môže pozrieť alebo stiahnuť. Páči sa mi praktický prístup k výučbe a celkovo som s hodinami a prístupom spokojná.

Anonymné hlasovanie
19.12 2022

zaujímavé vedenie hodín, páčili sa mi videá, ku ktorým sa dalo opätovne vrátiť a dobrať si učivo.

Anonymné hlasovanie
13.12 2022

Veľmi dobre vysvetlená problematika, jednoducho, zaujímavo a zároveň vtipne pojaté prednášky/cvičenia. Veľkým + sú aj materiály spracované formou videí, ktoré si študent môže kedykoľvek pozrieť a zopakovať si jednotlivé úkony.

Anonymné hlasovanie
12.12 2022

Chválim, že sú videá + ak niečo nevieme aj napriek tomu, že máme videá, je nám to vysvetlené aj viackrát na hodine, prípadne ukázané.

Anonymné hlasovanie
12.12 2022

Keby bolo možné dať viac hviezdičiek, dám aj viac. Hodiny boli výstižné, vyučujúci trpezlivý a vždy ochotný pomôcť. Materiály super spracované. Veľmi cením.

Anonymné hlasovanie
05.12 2022

Viacej takýchto pedagógov! Musím povedať, že doktor má perfektné schopnosti, čo sa týka učenia študentov a ľudského prístupu. Taktiež je aj zábavný, čo si extrémne cením. Len tak ďalej!

Anonymné hlasovanie
05.12 2022

Výborne vysvetlené témy, ochota pomôcť, dobrý prístup, zaujímavé prezentovanie učiva,prehľadná výučba

Anonymné hlasovanie
05.12 2022

s pedagogickým prístupom doktora Ladislava som bola veľmi spokojná počas celého semestra. Ochotná spolupráca, poskytovanie informácií ako teoreticky, tak aj prakticky na obrázkoch a videách. Ústretovosť bola vždy na prvom mieste. Teším sa na spoločné hodiny v letnom semestri a prajem veľa síl so študentmi. Ďakujem za všetko.