Hodnotenie učiteľov

Andrej Miklošík

Andrej Miklošík
doc., Ing., PhD.

A / 93 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Fakulta managementu
Docent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Renata Pavlovičová
25.05 2020

Ďakujem pánovi docentovi za profesionálne vysvetlenie učiva, záujem z jeho strany o študenta a ľudský prístup. Reaguje priamo a rýchlo.

Anonymné hlasovanie
07.05 2020

Pána dr. Miklosika spoznávam počas dištančného vzdelávania , spôsob online komunikacie hodnotím veľmi dobre, je zjavné, že má záujem o študentov, v prípade mejlovej komunikácie je nápomocný a poradí, ak treba usmerní. Hodnotím na 1.

neuvedené
25.04 2019

Pán Ing. Miklošík má veľmi pekný spôsob komunikácie so študentmi, pôsobí priateľský a trpezlivo. Celkový dojem na jednotku s hviezdičkou.

Anonymné hlasovanie
25.04 2019

Pán Ing. Miklošík PhD. má veľmi priateľský prístup k študentom a dokáže pútavo a zaujímavo podať prednášané témy. Pri riešení prípadových štúdií ochotne pomohol a výborne vysvetlil danú problematiku aj s príkladmi z praxe.

Anonymné hlasovanie
25.04 2019

Pán Ing. Miklošík je veľmi priateľský. Má skvelé zaujímavé prednášky z praxe. Pri riešení prípadových štúdií mal dobrý prístup vypočul si každý názor, a zároveň veci skvele vysvetlil. Dúfam, že sa s ním ešte na niektorom predmete na mojom štúdiu stretnem :-)

Nicol Nika Gangurová
25.04 2019

Veľmi dobrý prístup. Milý, trpezlivý, usmievavý, skvelý prístup k študentom, veľmi dobré prezentačné schopnosti, zaujímavé prezentácie ako aj ich vysvetlovanie.

Jozef Halaj
24.04 2018

Ing. Miklošík sa venuje problematike, ktora je velmi aktualna a vysvetluje ju velmi atraktivnym a aktualnym sposobom. Ako pedagog je velmi ludsky a otvoreny. Jeho seminare boli velmi inspirujuce a bola radost ich navstevovat. Takouto cestou by sa to malo uberat vsade :)

Anonymné hlasovanie
21.04 2018

Ing. Miklošík mal super prednášky na ktoré volal externých odborníkov, aby sme dostali najnovšie a najpresnejšie informácie z reálneho života.

Alžbetka Šimjaková
20.04 2018

O tom, ze patri k najlepsim pedagogom na Obchodnej fakulte niet pochyb! Sice ma pan docent Miklosik neucil ziaden predmet, spolupracovali sme spolu pri pisani diplomovej praci, ktorej bol veduci. Najviac si vazim jeho priatelsky pristup, ktory ma v mnohych smeroch povzbudil a jeho vysoko profesionalnu odbornost, ktora je prepojena skusenostami z praxe. Je inspiraciou pre mnohych ucitelov a prave takychto pedagogov Ekonomicka univerzita a cele Slovensko potrebuje. Dakujem, doc. Miklosik, ze svojim pristupom motivujete studentov k studiu a buducemu kariernemu smerovaniu, tak ako ste inspirovali aj mna! Za to Vam patri dalsich 5 hviezdiciek :-)

Niki Kišová
17.04 2018

Pán docent Miklošík má ľudský prístup a veľmi príjemné vystupovanie. Vždy bol pozitívne naladený a usmiaty. Veľmi oceňujem že je ochotný pomôcť aj mimo prednášok. Je vidieť, že sa vyzná v tom čo učí a aj napriek tomu že niekedy je náročné pochopiť všetky tie pojmy a procesy v ISM, dokáže ich veľmi dobre a prakticky vysvetliť. :-)