Teachers assessment

Dávid Dziak

Dávid Dziak
Mgr., PhD.

A / 26 ratings

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Anonymous voting
21.06 2022

Tieto semináre mi dali veľmi veľa. Vďaka vášmu zodpovednému prístupu, skvelému vysvetľovaniu aj celkovej organizácií výučby som na týchto hodinách bola vždy sústredená a motivovaná učiť sa. Ďakujem!

Anonymous voting
17.06 2022

Zatiaľ najlepší učiteľ na celej škole. Prístup, vysvetľovanie, hodnotenie jednoducho topka. Nemám čo vytknúť.

Anonymous voting
17.06 2022

Na týchto seminároch by snáď ani kvantová fyzika nebola až taká zložitá ako zdá. Skvelé vysvetľovanie, úžasný prístup, uvoľnená a príjemná atmosféra. Klobúk dole pred týmto PÁNOM doktorom! :))

Anonymous voting
16.06 2022

Prístup na hodinách bol veľmi výborný ako aj atmosféra. Na hodinách sme boli po celý čas motivované. Učivo, ktoré sme preberali určite využijeme aj v praxi. Tieto hodiny má naučili, že čítanie nemusí byť nudná hodina ale dá sa spestriť rôznymi aktivitami a metódami. Týmto by som sa chcela poďakovať za tieto semináre a hodnotím ich piatimi hviezdičkami. :)

Júlia Dronzeková
16.06 2022

Skvelý prístup, hodiny veľmi zaujimavo vedené, záživné :). Nikdy sme sa nenudili a aj napriek tomu, že to boli dvojhodinové semináre ste nás dostatočne motivovali :). Hodnotenie študentov na úrovni (na základe teoretických poznatkov , praktických skúsenosti a plus aj všímanie si aktivity na hodinách), za mňa palec hore.

Anonymous voting
16.06 2022

Semináre hodnotím veľmi pozitívne. Môžem povedať, že mi dali veľmi veľa. To sa týka nielen prínosných a obohacujúcich informácií, ale aj výbornej nálady. Atmosféra na hodinách bola uvoľnená, pracovali sme prakticky, čo je podľa môjho názoru pre prácu učiteľa veľmi dôležité. Taktiež vyzdvihujem ústretový (ľudský) prístup k študentom. Ďakujem za tieto hodiny. Dostali sme skvelý príklad toho, akými učiteľmi by sme sa mali stať, ak chceme, aby naši žiaci boli motivovaní tak, ako ja na týchto seminároch.

Anonymous voting
16.06 2022

Priebeh seminárov hodnotím na veľmi vysokej úrovni. Nadšenie pre literatúru zo strany vyučujúceho sa zrazu prenieslo skrz celú miestnosť až k nám. Semináre boli vedené prakticky, pričom sme my, ako budúci učitelia znovu o niečo bližšie k plnohodnotným vedomostiam. Výhrady voči týmto seminárom nemám žiadne, len jedno veľké Ďakujem!

Anonymous voting
01.02 2022

Voči výučbe nemám žiadne výhrady. Všetko prebiehalo ako má, ja osobne som nemala strach alebo nervy chodiť na semináre. Všetko sa vysvetlilo a otázky študentov boli zodpovedané. Jedine čo by som ešte dodala je rýchlosť. Občas sa mi zdalo že sme niečo preleteli rýchlo a možno si to vyžadovalo trochu viac času, ale inak naozaj nemám čo vytknúť.

Anonymous voting
01.02 2022

Výborný prístup na hodine a učivo vysvetlené perfektne. :)

Anonymous voting
01.02 2022

Nadšenie vyučujúceho pre predmet sa na každom seminári prenieslo aj na mňa. Na hodiny som sa tešila, bola tam skvelá atmosféra. Prístup veľmi zodpovedný a ústretový. Ďakujem, že slovenčina sa mi stala radosťou.