Zvažujete štúdium na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave? Spoznajte nás na veľtrhu Gaudeamus

09.10.2023

Stretnúť sa môžeme v bratislavskej Inchebe od 10. do 12. októbra.

Blíži sa maturita a stále neviete, kam po nej? Veľtrh Gaudeamus - Akademia Bratislava 2023  poskytne kompletný prehľad možností štúdia. Ak chcete bližšie zistiť, aké sú možnosti štúdia na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, určite sa zastavte v našom stánku. Budú sa v ňom nachádzať reprezentanti všetkých fakúlt, konkrétne:

Filozofickej fakulty
Fakulty masmediálnej komunikácie
Fakulty prírodných vied
Inštitútu manažmentu
Fakulty zdravotníckych vied
Fakulty sociálnych vied 
Okrem stánkov si organizátori pripravili bohatý sprievodný program. Najviac informácií o školách získate na prednáškach, kde sa dozviete všetko o štúdiu, fakultách, študijných programoch, vybavení školy aj aktivitách, ktoré vám ponúka.

Okrem toho je tu možnosť využiť službu kariérneho poradenstva. Pomôže vám s voľbou kariéry alebo poradí, v akom odbore je najväčšia šanca získať zamestnanie.

Ďalšou aktivitou je napríklad aj poradenské centrum, kde záujemcom na základe testov poradia, na aké povolanie sú stavaní.

Gaudeamus je jeden z najväčších veľtrhov pomaturitného a celoživotného vzdelávania na Slovensku. Svedčí o tom 350 vystavovateľov zo Slovenska i zahraničia a návštevnosť takmer 12 000 študentov a pedagógov.

Zdroj: https://www.ucm.sk/sk/aktuality/detail/3485/