SPU v Nitre v ŠD Mladosť zvýšili komfort. Študenti majú k dispozícii kompletne zrekonštruované izby.

22.09.2020

V Študentskom domove Mladosť SPU v Nitre prebehla počas prázdnin realizácia rekonštrukcie izieb na prvom a druhom poschodí.

Ako nás informovala riaditeľka ŠD Ing. Ľubica Pastrnáková, v rámci akcie prebehla komplexná rekonštrukcia izieb, podláh v ubytovacích priestoroch a chodbách, maľovanie, stierkovanie, kompletná výmena elektroinštalácie, nákup nového nábytku, lôžkovín a chladničiek pre študentov. Táto akcia sa realizovala v mesiacoch jún – september a bola ukončená do začiatku akademického roka.

„Celková výška investície je 670-tisíc eur. Po rekonštrukcii izieb v Študentskom domove Mladosť sa znížil počet študentov na izbách z troch na dvoch a zo štyroch na troch, čím sme zvýšili komfort ubytovaných,“ povedala riaditeľka.

SPU v Nitre má k dispozícii štyri internáty - ŠD Mladosť, ŠD Akademická, ŠD Poľnohospodár, ŠD A. Bernoláka. Celková ubytovacia kapacita je 1893 lôžok.

 

zdroj: https://www.uniag.sk/sk/aktualne-informacie/v-sd-mladost-zvysili-komfort-studenti-maju-k-dispozicii-kompletne-zrekonstruovane-izby/

Photogallery of this article: