Veľtrh Študenti - Podniky - Univerzity

Forma podujatia: Veľtrh
Termín konania: 04.04.2019
Miesto podujatia: Ekonomická fakulta UMB
Usporiadateľ: Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút - Francúzsky inštitút na Slovensku, Francúzsko-slovenská obchodná komora
Odborný gestor podujatia: Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút - Francúzsky inštitút na Slovensku, Francúzsko-slovenská obchodná komora
Odkaz na stránku konferencie: https://www.umb.sk/kalendar-udalosti/veltrh-studenti-podniky-univerzity.html
Kľúčové slová: trh práce pracovné pozície absolventi univerzity spolupráca
Rokovací jazyk: Anglický
Nemecký
Český
Slovenský

Hlavný cieľ

8. ročník podujatia s názvom Veľtrh Študenti-Podniky-Univerzity sa po niekoľkých ročníkoch, ktoré sa konali v Bratislave, následne v Košiciach, presúva do Banskej Bystrice.

Cieľom podujatia je ponúknuť podnikom možnosť predstaviť svoju spoločnosť, pracovné pozície a oblasť pôsobenia univerzitám, gymnazistom, študentom a čerstvým absolventom, ktorí sú pripravení prispieť svojím vkladom k rozvoju podnikov.

Podujatie bude zároveň príležitosťou, aby zástupcovia univerzít a firiem spolu diskutovali o existujúcich študijných programoch, o vzájomných potrebách a o možnostiach spolupráce.

Ak ste gymnazisti alebo študenti, neváhajte sa zúčastniť veľtrhu aj s vaším životopisom. Niektoré podniky majú pre vás pripravené zaujímavé pracovné pozície, ako aj krátkodobé stáže!

Tématické okruhy

Témou tohtoročného okrúhleho stola bude potreba znalosti viacerých cudzích jazykov v každodennej praxi podnikov. Diskusia vhodne tematicky doplní naše podujatie a bude prínosom tak pre zúčastnené podniky z hľadiska ich zamestnávania, ako aj pre študentov, ktorým pripomenie nevyhnutnú konkurenčnú výhodu na trhu práce.

Ďalšie informácie

Program:

10.00 - 10.30 hod. Príchod účastníkov
10.30 - 12.30 hod. Panelová diskusia « Viacjazyčnosť v podnikovej praxi »
12.30 - 14.30 hod. Prehliadka stánkov

Prihláška:

Ak ste podnik, univerzita, alebo asociácia..., a chceli by ste sa zúčastniť tohto veľtrhu, prihláste sa prostredníctvom on-line registračného formuláru do 20. marca 2019: https://goo.gl/forms/crw6nspXEIXa739x1

Posledná aktualizácia: 20.03.2019 08:26

Filter

Ste organizátorom konferencie alebo seminára a máte záujem pridať ho k nám?

Pridať podujatie