Jarná ITAPA 2020 - komplet v online priestore

Forma podujatia: Kongres › S medzinárodnou účasťou
Termín konania: 19.05.2020
Miesto podujatia: Crowne Plaza Hotel Bratislava
Usporiadateľ: Direct Impact, s.r.o.
Odborný gestor podujatia: APEL
Odkaz na stránku konferencie: http://www.itapa.sk
Kľúčové slová: informacne technologie smart city inteligentne mesta nove programovacie obdobie mesta a regiony kyberneticka bezpecnost eGovernment informatizacia
Rokovací jazyk: Anglický
Slovenský

Hlavný cieľ

ITAPA je od roku 2002 najväčšou IT konferenciou na Slovensku. Jej hlavnou témou je využitie informačných technológií na zlepšenie fungovania štátnej správy a samosprávy. ITAPA funguje ako platforma, ktorá prináša inšpiratívne témy, výnimočných spíkrov a priestor na diskusiu.

Tématické okruhy

Jarná konferencia ITAPA 2020 znova prinesie top témy, výnimočných spíkrov a priestor na diskusiu. Hlavné témy konferencie - mesto budúcnosti, kybernetická bezpečnosť a nové programovacie obdobie. • Predstavíme mestá, ktoré už dnes žijú v budúcnosti a ktoré inšpirujú mnohé slovenské mestá. • Rastúci počet kybernetických útokov a čoraz väčšia sofistikovanosť hackerov sú dôvodom, prečo nemôžeme vynechať tému kybernetickej bezpečnosti. • Tému nového programovacieho obdobia sme otvorili už na jesennom kongrese ITAPA. Tentokrát nám predstavitelia novej vlády a predstavitelia Európskej komisie predstavia aktualizované informácie k financovaniu miest a regiónov, ale aj iných oblastí v novom období.

Ďalšie informácie

https://www.itapa.sk/

Informáciu o podujatí vložil:
Katarína Rausová (ivantysynova@gmail.com)
Posledná aktualizácia: 11.02.2020 19:00

Filter

Ste organizátorom konferencie alebo seminára a máte záujem pridať ho k nám?

Pridať podujatie