Ako správne robiť e-mail marketing?

Forma podujatia: Workshop
Termín konania: 24.04.2014
Miesto podujatia: Priemyselná 1/A, Bratislava 821 09
Usporiadateľ: Pricemania Academy
Odborný gestor podujatia: Iveta Jurčíková
Odkaz na stránku konferencie: http://www.pricemaniaacademy.sk/ako-spravne-robit-e-mail-marketing
Kľúčové slová: open rate CTR ROI konverzia HB – hard bounced addresses opt-in proof double opt-in spam e-mail throttling html a responzívny newsletter blacklist ESP – e-mail service provider segmentacia trigery adaptívny mailing
Rokovací jazyk: Slovenský

Hlavný cieľ

PREČO BY STE SA MALI WORKSHOPU ZÚČASTNIŤ: E-mail marketing má z priamych nástrojov marketingu najväčšiu návratnosť. Aby sme tento výborný štatistický údaj pretavili do praxe, je potrebné pristupovať k e-mail marketingu premyslene a cieľavedome: vytvoriť pútavý obsah e-mailu vrátane „call to action”, neposielať nevyžiadané e-maily, budovať si kvalitnú databázu príjemcov a umožniť príjemcom sa jednoducho odhlásiť z prijímania newslettrov. Keď k tomu doplníte profesionálny nástroj na e-mail marketing, zvýšite tým doručiteľnosť a získate výbornú spätnú väzbu. To prinesie kvalitné výsledky a zásah vysokého ROI vás určite neminie. Ak sa chcete dozvedieť ako naplniť tento potenciál e-mail marketingu, tento workshop je určený pre Vás.

Tématické okruhy

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE: - Ako získavať e-mailové adresy? Čo je to SPAM? Čo mi hrozí? - Aký systém na mailingy vybrať a čo to stojí. - Potrebujem firmu, alebo si mailingy mám budem viesť interne? - Kedy je môj e-mail doručený a ako zabezpečiť, aby nepadal do spamu? - Ako vytvoriť newsletter tak, aby predával? - Kedy odosielať produktový newsletter, textový alebo s pútavým dizajnom? - Landovacia stránka. Áno či nie? - Responzívny newsletter. Áno, či nie? - Ako jednoducho na segmentáciu, a ako funguje ideálne pokročilé cielenie.

Ďalšie informácie

ČO SI ZOBERTE SO SEBOU NA WORKSHOP? Ideálne notebook a čo najviac otázok, dobrú náladu a otvorenú myseľ.

Informáciu o podujatí vložil:
Mgr. Lenka Káčerová (lenka.kacerova@pricemania.sk)
Posledná aktualizácia: 26.05.2015 16:51

Filter

Ste organizátorom konferencie alebo seminára a máte záujem pridať ho k nám?

Pridať podujatie