Teachers assessment

Michael Augustín

Michael Augustín
Mgr., PhD.

A / 4 ratings

Ekonomická univerzita v Bratislave
Fakulta medzinárodných vzťahov
Odborný asistent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Pe ter
27.12 2020

Klady: obdivuhodný výklad, možnosť povedať názor a diskutovať, férový prístup, celý výklad bol nahrávaný, pána doktora práca veľmi baví, čo vidno na jeho prístupe, celý semester sa snažil zaujať študentov, predať im časť svojich vedomostí a záležalo mu, aby sa na jeho výučbe všetci cítili dobre, to všetko sa mu aj podarilo Zápory: žiadne! Zhrnutie: Pán doktor Augustín je veľmi dobrým pedagógom, všetci jeho kolegovia by si z neho mali brať príklad a taktiež sa majú od neho čo učiť. Prístup, aký má pán doktor Augustín sa veľmi cení.

Anonymous voting
23.12 2020

Veľmi milý, príjemný a inteligentný pedagóg. Študentov vedel vždy svojim výkladom zaujať, bolo vidno, že to, čo robí ho naozaj baví a určite neberie svoje povolanie len ako povinnosť niečo odprednášať. Tu bolo cielom okrem iného aj poskytnúť informácie svojim študentom, na ktorých mu veľmi záležalo. Taktiež bol aj prístup pri hodnotení férový. Tiež veľmi oceňujem to, že každá prednáška bola nahrávaná. Myslím si, že vypočutie prednášok znovu v rámci prípravy na skúšku/zápočet dá človeku najviac, viac ako pri samoštúdiu, aspoň v tomto prípade to tak bolo, keďže prednášky boli robené naozaj zaujímavým spôsobom. Určite nemôžem (ani ja a myslím že ani nikto iný zo študentov) povedať na tohto pedagóga 1 krivé slovo - a to ani omylom :). Som veľmi rád, že ma učil práve on a dúfam, že sa ešte stretneme aj pri iných predmetoch. Veľmi si tohto pedagóga vážim, pretože ľudí s jeho prístupom a charakterom je veľmi málo. Spomedzi všetkých pedagógov, ktorí ma zatiaľ učili, nielen na VŠ, je to TOP. Zároveň by som sa mu chcel týmto poďakovať.

Anonymous voting
18.12 2020

Veľmi príjemný pedagóg z ktorého je počas učenia cítiť, že ho daná činnosť baví a napĺňa. Zaujímavé boli takisto aj jeho osobné pohlady na preberané témy a priestor na otázky, ktorý vždy bol. Hodnoteniu takisto nemám čo vytknúť, vždy s nami bolo jednané férovo a rozumne. Takisto treba oceniť, že hodiny boli nahravané (čo samozrejme neznamenalo, že účasť nebola potrebná). Toto je podľa mňa obrovská výhoda pri učení pre študentov, ktorý lepšie vnímajú hovorené slovo. Vďaka jeho štýlu a prístupu sa podľa radí mňa na špičku pedagogického zboru.

Anonymous voting
17.12 2020

Po ukončení celého semestra hodnotím p. Mgr. Michaela Augustína, PhD. veľmi pozitívne. Prednášky viedol veľmi zaujímavým spôsobom. Na tieto prednášky sme chodili s veľkou radosťou, nie ako na niektoré iné, kde človek ide len preto, aby mal na prednáške účasť. Na tieto prednášky sme chodili s tým, že sa dozvieme mnoho zaujímavostí. Taktiež kladne hodnotím aj jeho profesionálny prístup k jednotlivým študentom, vždy bol priestor na otázky, možnosť vyjadriť svoj názor. Veľmi sa nám páčil aj férový prístup ku všetkým študentom a tiež hodnotenie počas celého semestra (nie iba na základe jednej skúšky). Pán Mgr. Michael Augustín, PhD je vzorom aj pre ostatných pedagógov, kiežby takých na univerzite bolo viac. ĎAKUJEME za zaujímavé a veľmi poučné prednášky