Teachers assessment

Martin Hromada

Martin Hromada
doc., Mgr., PhD.

A / 16 ratings

Prešovská univerzita v Prešove
Fakulta humanitných a prírodných vied
Docent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Anonymous voting
13.12 2023

Pán docent sa snaží, aby sme namiesto mechanického biflovania sa viac komunikovali, rozmýšľali, spájali si súvislosti a reagovali priamo na hodinách, ktoré vedie formou konverzácie. Z čoho vyplýva, že má záujem aby jeho výučba bola efektívna a záleží mu na študentovi ako takom. Z vlastných skúseností viem, že takýchto učiteľov nie je veľa a preto si to cením. Taktiež veľmi oceňujem prepojenie fakúlt, kedy sa študent môže zamerať na odvetvia, ktoré ho zaujímajú pod vedením pedagógov, ktorí sú na to špecialisti. (ako to bolo aj v našom prípade kedy sme ako biológovia mohli mať daný ekologický predmet pod vedením Doc. Hromadu). Ďakujeme

Anonymous voting
07.12 2023

Všetky prednášky, ktoré mal Pán docent, boli veľmi zaujímavé. Na hodinách sme sa stále zapájali do konverzácie. Z prednášok som si odniesla veľmi veľa. Páči sa mi, že na každú otázku nám odpovie, vždy nám všetko vysvetlí. Kiežby bolo takých učiteľov, ako je tento Pán docent viac.

Anonymous voting
02.02 2023

Najlepší učiteľ . Prednášky sú vedené konverzáciami, každí a zapája do rozhovoru a môže vyjadriť svoj názor . Hodiny sú veľmi zaujímavé , okrem toho pozeráme aj náučné krátke videá , z ktorých sa dozvieme zaujímavosti a hodina je tým zábavnejšia. Vždy sa teším na jeho prednášky .

Anonymous voting
02.02 2023

Z prednášok tohto skvelého Pána docenta si beriem okrem zaujímavých a odborných informácií, aj praktické rady do života, ktoré si budem pamätať veľmi dlho. Všetky prednášky boli pútavé a zrozumiteľne.

Anonymous voting
02.02 2023

Skvelý pedagóg, prednášky a semináre boli zaujímavé, náučné, učivo bolo vždy zrozumiteľné a dobre vysvetlené.

Anonymous voting
01.02 2023

Veľmi príjemný pán docent s priateľským prístupom k študentom.

Anonymous voting
01.02 2023

Tohto pedagóga musím hodnotiť len pozitívne. Študentov núti do konverzácie a nie je to len o tom opísať si poznámky a doma sa ich učiť. Nikdy som sa na jeho hodinách nenudila a strašne veľa som sa dozvedela. Škoda, že viacerí vyučujúci nie sú ako on.

Anonymous voting
02.12 2022

Naozaj výnimočný pedagóg, hodiny sú formou diskusie. Tento pedagóg Vám aj tú najnudnejšiu tému obráti na niečo skutočne zaujímavé či zábavné. Hodiny s ním nikdy nie sú nudné ani monotónne, všetko vysvetlí a ukáže veľmi pútavo.

Anonymous voting
14.06 2022

Zaujímavé prednášky vďaka otvoreným diskusiám o danej téme, kde máme možnosť vypočuť si viacero názorov a konverzovať o nich. Rozvoj logického myslenia a praktické rady do života.