Teachers assessment

Martin Hromada

Martin Hromada
doc., Mgr., PhD.

A / 13 ratings

Prešovská univerzita v Prešove
Fakulta humanitných a prírodných vied
Docent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Anonymous voting
02.02 2023

Najlepší učiteľ . Prednášky sú vedené konverzáciami, každí a zapája do rozhovoru a môže vyjadriť svoj názor . Hodiny sú veľmi zaujímavé , okrem toho pozeráme aj náučné krátke videá , z ktorých sa dozvieme zaujímavosti a hodina je tým zábavnejšia. Vždy sa teším na jeho prednášky .

Anonymous voting
02.02 2023

Z prednášok tohto skvelého Pána docenta si beriem okrem zaujímavých a odborných informácií, aj praktické rady do života, ktoré si budem pamätať veľmi dlho. Všetky prednášky boli pútavé a zrozumiteľne.

Anonymous voting
02.02 2023

Skvelý pedagóg, prednášky a semináre boli zaujímavé, náučné, učivo bolo vždy zrozumiteľné a dobre vysvetlené.

Anonymous voting
01.02 2023

Veľmi príjemný pán docent s priateľským prístupom k študentom.

Anonymous voting
01.02 2023

Tohto pedagóga musím hodnotiť len pozitívne. Študentov núti do konverzácie a nie je to len o tom opísať si poznámky a doma sa ich učiť. Nikdy som sa na jeho hodinách nenudila a strašne veľa som sa dozvedela. Škoda, že viacerí vyučujúci nie sú ako on.

Anonymous voting
02.12 2022

Naozaj výnimočný pedagóg, hodiny sú formou diskusie. Tento pedagóg Vám aj tú najnudnejšiu tému obráti na niečo skutočne zaujímavé či zábavné. Hodiny s ním nikdy nie sú nudné ani monotónne, všetko vysvetlí a ukáže veľmi pútavo.

Anonymous voting
14.06 2022

Zaujímavé prednášky vďaka otvoreným diskusiám o danej téme, kde máme možnosť vypočuť si viacero názorov a konverzovať o nich. Rozvoj logického myslenia a praktické rady do života.