Teachers assessment

Jana Koščová

Jana Koščová
MVDr., PhD.

A / 6 ratings

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Anonymous voting
03.03 2023

Pani doktorka je veľmi príjemná a ústretová. Veľa krát podala výklad zábavnou formou, pomocou ktorej sa učivo jednoduhsie zapamätalo a aj pochopilo. Taktiež vysvetlenie praktickej časti je výborné a zrozumiteľné. Keď nám niečo nebolo jasné bez problémov a s ochotou nám danú problematiku znovu vysvetlila. Taktiež kladne hodnotím preskúšavanie vedomostí počas hodín čo ma motivovalo sa na danú hodinu priebežne pripravovať.

Anonymous voting
13.12 2022

Pani doktorka je veľmi milá, usmievavá, ústretová, nerobí jej problém vysvetliť danú problematiku viackrát a opakovať dôležité poznámky. Na cvičeniach nás ráno skúša čo pomáha na zápočty. Prednášky sú veľmi pekne farebne spracované čo veľmi pomáha pri učení.

Anonymous voting
29.10 2015

Cviká s pani doktorkou Koščovou sú super, rada na ne chodím pretože zároveň uvidím a vyskúšam si v praxi to, o čom som počula na prednáške, stíham písať poznámky, pani doktorka je trpezlivá a nepociťovala som nikdy žiadne uprednostňovanie jedného študenta pred druhým, tiež nie je na cvičeniach skalná, usmieva sa a porozpráva nám aj jej zážitky, s ktorými sa stretla v praxi, tiež veľmi poctivo každé cvičenie skúša :D

Anonymous voting
20.10 2015

Pani doktorka je velmi mila a komunikatívna. Baví ju práca ktorú robí. Prednasky sú zaujímavé,zapája nás do vyučovacieho procesu nejde iba o suchý, nezáživny výklad z jej strany. Cvičenia sú taktiež zaujímavé.Na cvičeniach skúša, čo mne osobne sa páči, kedže to mám pri zápočte potom ľahšie. Nejde jej iba o odrobenie svojho vymedzeného pracovného času ale aj chuť naučiť niečo nové.