Teachers assessment

František Zigo

František Zigo
MVDr., PhD.

A / 22 ratings

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

Gabriela Prusakova
23.10 2015

Skvely pristup k studentom, schopnost motivacie , vyborne znalosti v oblasti mediciny , ochota poradit aj na ukor svojho volneho casu a pomoct kedykolvek pri studiu sa sklbila v tomto vybornom lekarovi a pedagogovi zaroven. Pri takomto pristupe sa ozaj lepsie studuje ;-)

Anonymous voting
22.10 2015

Skvelý doktor a odborník čo sa týka veterinárnej oblasti. Vždy poskytol všetky potrebné materiály a pomohol rád či už v škole alebo mimo nej.

Anonymous voting
22.10 2015

Praktický, vždy pozitívne naladený, ústretový, ochotný pomôcť prípadne riešiť vzniknutý problém. Predstaviteľ novej generácie vyučujúcich čo škola rozhodne potrebuje a ak bude viacej ľudí v zbore ako je Pán doktor tak škola bez pochyby nadobudne iný rozmer.

Anonymous voting
21.10 2015

Pána doktora som spočiatku chcel hodnotiť známkou C ako ma na praktickej skúške ohodnotil, no za jeho ľudský prístup, ochotu pomáhať iným v škole ,alebo v záujmových činnostiach a samozrejme za bohaté vedomosti,skúsenosti v danom predmete a všeobecný prehlad mu právoplatne patrí najvyššie ocenenie , želám veľa úspechov v kariére.

Anonymous voting
20.10 2015

Je ochotný vždy pomôcť a poradiť s výberom vhodnej odbornej literatúry pre diplomovú prácu. Pri konzultáciách vie vhodne usmerniť. Je komunikatívny a priateľský. Diplomantka

Michael Mika
20.10 2015

Pán Doktor pristupoval k výučbe veľmi dobre, materiály boli vždy ľahko dostupné a podstatné informácie zvýraznené, celkový pedagogický prístup hodnotím veľmi dobre plus vždy tu bola ochota riešiť problémy a otázky študentov k problematike. Prednášky boli prehľadné a zaujímavo podané, takže sa človek nenudil a odniesol si z nich veľa. Rovnaký prístup bol aj na cvičeniach. Celkovo hodnotená výučba na výbornú.

Matej Moravčík
20.10 2015

Môjmu školiteľovi môžem dať len kladné hodnotenie je to príjemný, sympatický človek a priateľ a chcem vyjadriť spokojnosť so spoluprácou a poďakovať za vedenie pri písaní mojej diplomovej práce.

Zufka Fagova
20.10 2015

Pán doktor je skvelý pedagóg aj človek. Rád pomôže a poradí nielen v škole ale aj v záujmovom Aqua-tera klube kde je aktívnym akvaristom. Hodnotím ho najlepšie ako sa dá a prajem mu veľa úspechov aj do ďalších rokov.

Süleyman Yeter
20.10 2015

I came here as a erasmus student.I took all useful informations I need in my life from thıs unıversity espicially from Frantisek Zigo and I told my friends who are at my class about the situation of kosice veterinery university and they were satisfied from that...an one of them will plan to go there(kosice).

Veronika Vargová
20.10 2015

Pána doktora hodnotím ako školiteľa s ľudským prístupom a súčasne ako odborníka v problematike a do indexu by som mu dala A ako ho hodnotím aj tu.