Teachers assessment

Anna Lašáková

Anna Lašáková
doc., Mgr., PhD.

A / 14 ratings

Univerzita Komenského v Bratislave
Fakulta managementu
Docent

Download QR card

Please rate me

You need to be logged to rate this teacher!

Comments from you

FM UK
24.04 2015

Bola som milo prekvapená, koľko mi prednášky dali a aké sú použiteľné pre ďalšiu prax. Tiež som bola veľmi spokojná s profesionalitou profesorky a jej ľudským prístupom.

Anonymous voting
08.04 2015

Profesionalny pristup, prehlad tak v teoriach ako aj v prikladoch z praxe, interaktivne vedenie prednasok, pridana hodnota k odprednasanej teorii, mnoho praktickych testov, ukazok, prirodzena autorita a respekt a vysoka ucast na prednaskach boli len dokazom kvality a ludskeho pristupu. Najlepsie prednasky pocas VS studia, za co sa pani docentne Lasakovej chcem uprimne podakovat!

Andrea Beníková
04.04 2015

Najlepšie prednášky za 5 rokov čo sme na tejto univerzite mali. Tak ľudský a milý prístup, fakt klobúk dole, kiež by si z Vás brali príklad viacerí.

Martin Špalek
12.01 2015

Skvelo prednesené prednášky + kvalitne podané cvičenia s roleplay ku každej téme, odprezentovanej na prednáškach.

Anonymous voting
18.12 2014

Predmet bol vždy zaujímavý a jeden z mála, pri ktorom som ľutovala, že som niekedy vynechala prednášku alebo cvičenie. Informácie boli podané zaujímavou formou. Case studies nás donútili premýšľať nad problémom a prísť k riešeniam. Videli sme, že aj teória môže v praxi fungovať. Zaujímavý predmet a ešte zaujímavejšie podaný doc. Lašákovou. Ďakujeme!

Anonymous voting
16.12 2014

Po mojej skusenosti, mozem povedat, ze jeden z najlepsich predmetov na skole. Vzdy som sa tesil na cvicenia a na kreativne prezentacie, ktore svojou strukturou udrziavali vsetkych v strehu az do konca. Mozem len vyzdvihnut skvely pristup vyucujucej a vela poskytnutych vedomosti pre prax.

Adam Horváth
14.12 2014

Doc. Lašáková je jedna z mála - výborný pedagóg a odborník. To čo učila na nás aj aplikovala a tak bolo krásne vidno, že to čo hovorí má svoje opodstatnenie. Férová a hodná rešpektu. Vedela kedy pritvrdiť a kedy povoliť. Som rád, že som mohol zažiť jej vyučovanie. Kiež by takých bolo viac.

Anonymous voting
12.12 2014

Veľmi dobrá vyučujúca jedna z najlepších na škole. Som veľmi rád, že máme na škole takýchto vyučujúcich ako je ona, potom škola nestráca na kvalite vyučovania. Avšak spätná väzba je aj o kritike a jediné čo sa mi nepáčilo je, že som z nej cítil strach a necítil som z nej žiadne emócie. Pripomínala mi chladnú "ľadovú" dámu, možno je to dobré, aby si vytvorila pred študentami rešpekt, neviem, ale aj tak si určite zaslúži plný počet bodov.

Anonymous voting
12.12 2014

Veľmi kvalitný učiteľ, ktorý je svojím prístupom a odbornosťou skôr výnimkou. Doc. Lassakova spajala aktualne problemy a trendy vo svete s teoriou, za co jej treba zlozit uznanie.

Anonymous voting
09.12 2014

Spatna vazba ma vyznam predovsetkym ked sa napise nedostatok respektive kritika na osobu aby sa mohla zdokonalit ale "bohuzial" musim sa pridat k vacsine a povedat ze je to jedna z najlepsich vyucujucich aku som mal moznost stretnut, prednasky vzdy zaujimava forma + spolupráca so studentami, cvicenia nechala rozvyjat kreativitu studentov, vzdy podala konstruktivnu kritiku a bola férová.