Get your website to another level

Type of event: Workshop
Event dates: 22.05.2014
Event location: Priemyselná 1/A, Bratislava 821 09
Organizer: Pricemania Academy
Professional sponsor of event: Michal Král
Link to conference site: http://www.pricemaniaacademy.sk/dostante-svoj-web-na-iny-level-alebo-ako-vdaka-konkretnym-odporucaniam-zvysit-svoju-navstevnost-obrat-a-zisk
Keywords: workshop web page e-shop
Working languages: Slovak

The main objective

PREČO BY STE SA MALI WORKSHOPU ZÚČASTNIŤ: Na workshope získate konkrétne odporúčania pre váš e-shop/on-line projekt od človeka, ktorý pôsobí 8 rokov v on-line biznise, vybudoval portál, ktorý dosiahol 1 mil. návštev mesačne a absolvoval viac ako 1 000 stretnutí s klientmi. Tieto odporúčania vám pomôžu skvalitniť web pre užívateľov, zvýšiť návštevnosť, obrat a zisk a robiť efektívnejší marketing.

Topic circuits

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE: V rámci analýzy vášho on-line projektu sa zameriame najmä na tieto kľúčové oblasti: samotný web, jeho použiteľnosť a technické riešenie, SEO, marketingovú a obchodnú stratégiu, aktivity na sociálnych sieťach. Z workshopu si vezmete sumár konkrétnych odporúčaní a nástrojov pre zvýšenie návštevnosti, obratu a ziskovosti vášho webu. KTORÉ VÝRAZY / NÁSTROJE SA NAUČÍTE? Z workshopu odídete s množstvom nových vedomostí, postrehov a konkrétnych nástrojov, ktoré viete okamžite začať využívať v praxi, bez žiadnych teoretických omáčok.

Next information

ČO SI ZOBERTE SO SEBOU NA WORKSHOP? Notebook alebo tablet, ale hlavne pozitívne myslenie a pripravenosť zmeniť a zlepšiť zabehnuté procesy a veci vo vašom podnikaní. NEPREHLIADNITE! Hneď po registrácii pošlite link na jeden váš web, ktorý chcete podrobiť analýze a ktorému sa mentor bude venovať na workshope. Každý projekt dostane priestor 45 minút a dostanete konkrétne odporúčania na zlepšenie. Ak poskytnete navyše prístup do vášho Google Analytics účtu, dozviete sa ešte viac z pohľadu webovej analytiky. V tom prípade treba pridať mail miso.kral@gmail.com a informovať mentora o pridaní.

Information about the event entered:
Mgr. Lenka Káčerová (lenka.kacerova@pricemania.sk)
Last update: 26.05.2015 16:54

Filter

Are you the organiser of a conference or seminar and interested in adding it to our site?

Add an event