Univerzita

Vysoká škola medzinárodných a veřejných vztahů Praha, o. p. s.

Logo univerzity

Profil univerzity

Prestížna škola s históriou

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha sa so svojou 20 ročnou históriou radí medzi najstaršie súkromné vysoké školy v ČR. Od roku 2007 má ako jediná súkromná česká vysoká škola pobočku aj na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výučbu Medzinárodných vzťahov a diplomacie. Vysokú kvalitu výučby podčiarkuje fakt, že garantom programu je prof. PhDr. Eduard Gombár, CSc., ktorý dlhé roky pracoval v diplomatických službách. Vďaka výbornej reputácii našej školy s nami spolupracujú aj mnohé významné inštitúcie (napr. Ministerstvo zahraničných vecí ČR), preto dokážeme našim študentom vybaviť prestížne stáže. Navyše iba u nás môžu všetci diaľkoví študenti vyštudovať bakalárske a magisterské štúdium v štandardnej dĺžke (3 a 2 roky), keďže po doštudovaní získajú český diplom.

Keď 5 je viac ako 7

Iba u nás môžu diaľkoví študenti vyštudovať bakalárske a magisterské štúdium v štandardnej dĺžke 5 rokov a nie 7, ako je to bežné pri diaľkovom štúdiu. Nielenže títo študenti nestratia 2 roky života štúdiom navyše, ale ešte aj ušetria značný objem peňazí, keďže budú platiť školné o 2 roky menej. Pre budúcich študentov, ktorí už pracujú alebo sa chystajú pracovať sme jasná voľba!

Dôraz na kvalitu a individualitu

Výuka prebieha v skupinkách, ktoré sú menšie ako priemerná stredoškolská trieda a semináre sa uskutočňujú v skupinách do 15 ľudí. Vďaka tomu vyučujúci poznajú študentov po mene a vnímajú ich ako osobnosti a nie ako čísla v indexe. Taktiež nie je problém si dohodnúť individuálne konzultačné hodiny alebo rozhovory cez Skype z pohodia domova.

Exkluzívne priestory

Výučba na VŠMVV v Bratislave prebieha v jedinečných priestoroch druhej najvyššej budovy v hlavnom meste - Tower 115. Všetky učebne a kancelárie sú situované na 14. poschodí, z ktorého majú naši študenti, učitelia a návštevníci panoramatický výhľad na celú Bratislavu.

Tower 115 sa nachádza v srdci novovznikajúceho downtownu v centre Bratislavy. To zaisťuje bezproblémovú dostupnosť autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Navyše, vďaka výbornej polohe si môžu študenti napríklad odskočiť počas prestávky na obed do Eurovei, ktorá je vzdialená od školy len pár metrov alebo si zájsť so spolužiakmi do Starého Mesta po vyučovaní.  

Pre zaistenie čo najvyššieho pohodlia na štúdium je každá učebňa vybavená najmodernejším projektorom, ozvučením, kamerovým systémom a Wi-Fi pripojením. Okrem toho sú všetky priestory školy klimatizované, vďaka čomu majú študenti garantovaný maximálny komfort aj v teplých jarných a letných mesiacoch. 

Úspešní absolventi

Dobré meno a reputácia sú pre nás všetkým. Najmä vďaka týmto dvom atribútom fungujeme už 20 rokov a máme za sebou príbehy tisícok úspešných absolventov. Aj vďaka titulu z VŠMVV sa mnoho našich absolventov stalo úspešnými politikmi, manažérmi, veľvyslancami či redaktormi. Všetci študenti, ktorí dokončia štúdium sa automaticky stávajú členmi VŠMVV Alumni klubu, kde sú v kontakte s ostatnými absolventmi a môžu si navzájom pomáhať a podporovať sa v kariérnom raste.

Študijné miesta

Ľutujeme, vysoká škola k dnešnému dňu neuviedla potrebné informácie.

Kalendár termínov

Ľutujeme, vysoká škola k dnešnému dňu neuviedla potrebné informácie.

Celouniverzitné študijné programy

Chystáš sa študovať na vysokej škole na Slovensku? Teraz môžeš získať štipendium až 9 000 € počas prvých troch rokov štúdia. Viac informácií

Detail univerzity

HelpDesk

0911 154 882
0910 288 664
0911 154 214
037 / 6414881
037 / 6414890
(7.30 - 15.30 h.)

helpdesk

 

Zodpovednosť za obsah: Denis Melas, MSc. (denis.melas@vsmvv.cz)
Posledná aktualizácia: 03.03.2021 12:39

Upozorniť na neaktuálne údaje