Hodnotenie učiteľov

Štefánia Megyesi

Štefánia Megyesi
Mgr.,

A / 22 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
06.12 2016

Všetko už bolo napísané v predchádzajúcich komentároch...Dodám len toľko, že takú vyučujúcu by mali držať hoci aj silou na našej univerzite :).

Anonymné hlasovanie
05.12 2016

Priateľská, profesionálna, spravodlivá. Výborná atmosféra na hodinách.

Barbora Semanová
05.12 2016

Skvelý prístup ku študentom a výučbe. Kvalitne vysvetlené učivo, ku ktorému stále dodá aj užitočné postrehy z praxe.

Anonymné hlasovanie
05.12 2016

Priateľská, veselá a ústretová. Učivo vždy zrozumiteľne vysvetlí a objasní jeho praktickú hodnotu. Vynikajúci prístup k študentom. Najlepšia vyučujúca akú sme na VŠ za 4 roky mali.

Andrea Sprochova
05.12 2016

Veľmi som vďačná, že máme na cvičeniach z galeniky práve Mgr.Megyesi. Mladá vyučujúca plná vedomostí so schopnosťou podať ich ďalej a naučiť už na hodine. Neustále sa stará o uvoľnenú atmosféru, na každého stále myslí a neuniknú jej pozornosti ani jedny meniny svojich študentov. Oceňujem najmä jej praktické príklady a rady ku konkrétnym problematikám predmetu.

Anonymné hlasovanie
01.06 2016

Profesionálna, spravodlivá, priateľská. Jedna z mála mladých vyučujúcich, ktorá si neide dokazovať, že má nad študentami navrch, ale práve naopak- vysvetlí, pomôže a podá vedomosti veľmi kvalitne :)

Anonymné hlasovanie
21.12 2015

Mgr. Megyesi je úžasná vyučujúca. Cením si na nej najmä jej prístup k študentom, cvičenia s ňou sú skvelé a vždy sa na ne teším.

Anonymné hlasovanie
20.12 2015

Zanietenosť pre prácu a spravodlivý postoj v každom ohľade dnes málokedy vidíme. U Mgr.Megyesi však okrem týchto dvoch vlastností oceňujem aj absolútnu profesionalitu a snahu viesť študentov k samostatnej práci a potrebe získavať nové informácie. Taktiež ma fascinuje jej snaha o vedecké výskumy, aj keď podmienky sú katastrofálne. Nevzdáva to. Stále hľadá možnosti, s kým je potrebné sa skontaktovať, koho osloviť, aby sa výskum posunul ďalej. Je ľudská a priateľská, nikdy nezabuchne dvere,ak študent potrebuje pomoc či radu.

Anonymné hlasovanie
18.12 2015

Mladá, krásna, vtipná, vzdelaná a inteligentná. Nepoznám lepšiu kombináciu pre vyučujúceho. Čo viac si môžeme priať. Veľmi kvitujem vždy zrozumiteľné vysvetlenia daných tém na hodinách. Pretože, to by mala byť priorita prednášajúcich a vyučujúcich- vedieť to vysvetliť a podať študentovi.

Anonymné hlasovanie
17.12 2015

Na Mgr. Megyesi si hlavne cením jej prístup k študentom. Každý vyučujúci by mohol byť ako ona. Každé cvičenie bolo prínosom pre každého študenta, pretože nie len že má dostatok vedomostí, ale ich vie aj podať tak, aby sme tomu aj pochopili. Veľa vecí sme sa dozvedeli takých, ktoré nie sú v učebnici. Zaslúži si ☆☆☆☆☆ a ešte aj viac.