Hodnotenie učiteľov

Vladimír Burčík

Vladimír Burčík
PhDr., CSc.

B / 117 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Filozofická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Rebeka Rosová
21.05 2019

Učiteľ je milý, ústretový, dobre a rýchlo komunikuje. Oceňujem jeho prístup, ochotu pomôcť a tiež nový spôsob výučby

Anonymné hlasovanie
17.05 2019

Oceňujem alternatívny spôsob výúčby, ktorý nám umožnil robiť si veci vlastným tempom a z pohodlia domova, no niektoré veci neboli úplne dotiahnuté do konca. Je ťažké sa zo začiatku zorientovať vo všetkých požiadavkách, materiáloch, zadaniach, atď. Inak len kladné hodnotenie.

Anonymné hlasovanie
17.05 2019

Oceňujem snahu využívať nové, alternatívne spôsoby výučby. Komunikácia vyučujúceho asi najlepšia s akou som sa stretol. Nemám výhrady.

Robo Hojda
17.05 2019

Nenapadá mi nič, čo by som mohol skritizovať, práve naopak výučba ma príjemne prekvapila a rozhodne oceňujem a podporujem alternatívny spôsob akým bola vykonávaná. Pán Burčík bol vždy pripravený pomôcť a poradiť v prípade akýchkoľvek problémov.

Petra Panáková
16.05 2019

Oceňujem príjemný, ochotný a odborný prístup pána Burčíka. Rovnako tak aj interaktívnu výučbu cez internet, ktorá vniesla flexibilitu do štúdia.

Ján Cipár
15.05 2019

Veľmi príjemný a zároveň odborný prístup. Oceňujem ochotu spolupracovať a komunikovať.

Anonymné hlasovanie
15.05 2019

Vyučujúci rýchlo a pohotovo reagoval čo sa týka správ cez aplikáciu, takže otázky či problémy boli rýchlejšie vyriešené. Veľmi sa mi páči, že vyučujúci zvolil výučbu prostredníctvom virtuálnych prednášok, je to pohodlnejšie a kedykoľvek sa k prednáške môžem vrátiť. Rovnako aj rôzne aktivity a úlohy boli veľmi zaujímavé, neboli náročné a zároveň sme sa z nich niečo aj naučili. Hodnotím to veľmi pozitívne.

Juraj Marci
14.05 2019

Pán Vladimír Burčik je veľmi príjemný človek s kvalitným odborným zázemím. Po odbornej aj ľudskej stránke mu nemám čo vytknúť. Komunikácia s ním bola bezproblémová a bol takmer vždy zastihnuteľný a keď náhodou nie, veľmi rýchlo reagoval a riešil vzniknuté situácie. Bol to jediný kurz v elektronickej výučbe, ktorý som v rámci tohto štúdia mal a páčili sa mi zvolené metódy aj video-prednášky. Ak by to aj nebol povinný kurz, s terajším vedomím o tomto kurze a so skúsenosťami s pánom Burčíkom by som si ho zapísal znovu. Ďakujem za cenné informácie, vedomosti, skúsenosti, rady a ľudský konštruktívny prístup.

Eliška Valentová
13.05 2019

Vyučujúci veľmi rýchlo odpovedal na otázky a riešil prípadné problémy čo hodnotím mimoriadne kladne. Zároveň výučba bez dochádzania do školy a typ testu, pri ktorom sa učivo jednoznačne naučíte. Ďalej aktívne zapájanie študentov a vypracovávanie úloh, ktoré si ozaj žiadalo naše vyjadrenie názorov a aj nás doviedlo k preštudovaniu potrebných materiálov. Za mňa veľmi dobré hodnotenie.

Michaela Adamusová
13.05 2019

Spôsob vyučby veľmi vyhovoval, vyučujúci veľmi rýchlo reaguje na otázky, problémy rieši operatívne. Pozitívne hodnotím aj typ testu, spôsob vracajúcich sa otázok bol skvelý, človek sa naučí správnu odpoveď aj keby nechcel. Takejto výučby by mohlo byť viac.