Hodnotenie učiteľov

Vladimír Burčík

Vladimír Burčík
PhDr., CSc.

B / 78 hodnotení

Univerzita Komenského v Bratislave
Filozofická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
23.05 2018

Kladne hodnotím snahu zapojiť nás do iného systému výučby, než na aký sme zvyknutí. Vyučujúci vždy veľmi aktívne a v krátkom čase reagoval na naše maily a požiadavky, oceňujem aj snahu a ochotu vyriešiť technické problémy, ktoré občas vznikali počas online prednášok.

Anonymné hlasovanie
21.05 2018

Oceňujem najmä snahu vyskúšať aj nové metódy výučby.

Anonymné hlasovanie
20.05 2018

S vyučujúcim som bola veľmi spokojná, promptne reagoval na každý mail, keď som potrebovala pomoc s rôznymi problémami týkajúcich sa online výučby. Páčilo sa mi online vyučovanie a aj množstvo úloh, ktoré sme dostali. Občas bolo problémom, že som nerozumela tomu, čo mám robiť a do kedy mám odovzdať zadanie, ale to je asi vec niečoho iného... Chcela by som predmet "osobnosť firmy" absolvovať v inom semestri, aby som mu mohla venovať viac času a možno by som týmto veciam aj viac rozumela.

Anonymné hlasovanie
20.05 2018

Ochotný vždy vyjsť v ústrety, dohodnúť sa, promptne reaguje na naše otázky a pripomienky

Anonymné hlasovanie
20.05 2018

Vyučujúci je ústretový, snažil sa pomôcť so začiatočnými problémami, s inštaláciou a "rozbehaním" aplikácií. Na mail odpovedal vždy veľmi rýchlo a vždy sa snažil ochotne nájsť riešenie prípadných problémov.

Anonymné hlasovanie
20.05 2018

Najviac sa mi páči snaha o modernizáciu výučbového procesu. Nedostatkom však bolo občasný slabý popis zadaní a tak vznikali rôzne nedorozumenia

Anonymné hlasovanie
20.05 2018

S vyučujúcim som bola spokojná, komunikácia s ním bola jednoduchá. Odpovedal na e-maily. Jediný nedostatok vidím v tom, že som občas nie celkom pochopila zadaniu určitých úloh.

Anonymné hlasovanie
19.05 2018

Prístup doktora Burčíka hodnotím pozitívne, najmä schopnosť rýchlej spätnej väzby a rýchleho riešenia vzniknutých problémov pri online výučbe. Pozitívne hodnotím aj snahu o modernizáciu výučby a kvalitné materiály, ktoré nám boli poskytnuté. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že spolu s bakalárskou prácou online výučba obsahovala veľmi veľa úloh, preto by som viac uvítala tento predmet napríklad v zimnom semestri.

Anonymné hlasovanie
18.05 2018

Vyučujúceho musím ohodnotiť kladne, pretože ústretovosť a snaha odstraňovať vyskytnuté problémy hneď ako sa objavili, sa u každého nevidí, pričom predmet výučby bol spracovaný aj cez zaujímavé ukážky (napr. reklama na pásy...), čo sa tak isto cení. Forma výučby bola však náročnejšia pre inakosť systému práce na ktorú by si bolo treba ešte chvíľu zvykať, hlavne pri koordinácii povinností z kurzu, so zberom info k bakalárke a ich spracovaním a s povinnosťami k iným predmetom. Ale keby takáto forma kurzu prišla v menej hektickom ročníku, vítam ju všetkými 10timi, pretože je to niečo nové, s čím sa v bežnej výučbe ešte stretnúť nedalo.

Anonymné hlasovanie
18.05 2018

Ochotný pedagóg