Portal VS
Robert Klír

Ohodnoťte ma, prosím

Robert Klír
Ing., PhD.

A / 27

Technická univerzita v Košiciach
Letecká fakulta
Odborný asistent


Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Hodnotenie učiteľa

A / 27

Miesto pôsobenia

Technická univerzita v Košiciach
Letecká fakulta
Odborný asistent

Komentáre od Vás

Ľudmila Mimovičová
 12.01
 2016

Pán Ing. Klír je odborník a skvelý učiteľ. Nechýba mu nadhľad a hlavne ľudskosť. Je otvorený názorom študentov a vie aj zdanlivo "nudný" predmet preniesť do bežného života. Určite jeden z málo učiteľov ktorého si budem z môjho vysokoškolského štúdia pamätať. Ďakujem za všetko

Lucia Sadloňová
 08.12
 2014

Človek, ktorý má srdce na mieste pre svoju prácu, profesiu, povolanie či záľubu. Ľudský prístup, vie pochopiť, poradiť aj pomôcť. Odborný prístup pri vedení Bakalárskej práce, precízny aj nad rámec a úkor osobného voľného času. Vďaka p. Ing. Klír som dosiahla titul Bc. Mnohý jeho kolegovia by si mali s neho zobrať príklad. Ďakujem.

Ivka Gregi
 02.12
 2014

Pán Ing. Klír = profesionálny prístup, stále ochotný pomôcť a nasmerovať študenta, príjemné a ľudské vystupovanie, zaujímavé a pútavé prednášky, prepracované prezentácie na cvičenia a prednášky, prísny, spravodlivý, precízny, zodpovedný a férový. Klobúk dolu, kiež by bolo takýchto ľudí na školách viac. ..... Ľudí, ktorí chcú pomôcť, naučiť a vychovať študenta.

Janka Škerliková
 18.11
 2014

Prísnosť spojená s čestnosťou, autorita s ľudskosťou. Človek, ktorý ma jediným slovom prinútil byť stále lepšou a lepšou. Jednou z pozitívnych veci na tej škole, ste boli práve vy. V mojich očiach TOP učiteľ, z ktorého hodín som si odniesla neskutočne veľa. Keď vidím na polici moju DP, stále si spomeniem na Vašu precíznosť (ktorá ma niekedy až rozčuľovala :D ), ale práve svojim postojom k veciam Vám chcel človek vyhovieť a všetko urobiť na 100%. A za to všetko Vám odo mňa patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

Martin Řeháček
 15.11
 2014

Na pana Ing. Roberta Klíra, PhD. vzpomínám jen v dobrém. Zodpovědný v přípravě na přednášky i cvičení, někdy přísný, ale vždy férový což je skvělá kombinace. Stále ochotný látku dodatečně vysvětlit. Úkoly na cvičení měly co si pamatuji v 90% smysl a pomohly mi se na nad látkou zamyslet a připravit se na zápočet/zkoušku. Chtěl jsem dát 4 hvězdy kvůli "časovaným" testům v powerpointu, které jsem neměl za ideální formu zkoušení, ale pak jsem si vzpomněl i na důvody zavedení tohoto způsobu testování a tak s lehkým svědomím dávám 5:) A ještě jednou díky pane doktore za Váš přístup.

Vladimír Šimkovič
 15.11
 2014

Na tomto človeku oceňujem predovšetkým jeho zanietenosť pre svoju prácu. Môžem ho zaradiť do skupiny "smart" pedagógov na LF a mnohým svojím kolegom by mohol byť príkladom.

Stanka Strelcová
 14.11
 2014

Zábavné hodiny a veľmi zodpovedný prístup pri pomoci s BP a DP. Ešte raz ďakujem

Michal Hudák
 14.11
 2014

Myslím si , že p. Klír sa zhostil svojej úlohy na katedre zodpovedne a považoval som ho ako jedného z najlepších v rámci fakulty z pohľadu prípravy, prístupu a prínosu pre študentov. Pozitívne vnímam aj jeho pomoc pri diplomovej práci naozaj splnil moje očakávania. Určite mal vplyv aj na rozvoj mojej osobnosti počas štúdia a dokázal ma motivovať čo je veľmi silná vlastnosť. Neviem ako výučba prebieha teraz nakoľko som už nejaký ten rok mimo ale vytkol by som asi len cvičenia kde mi chýbalo viac konfrontácie výzvou študentov k diskusii (študenti "za" študenti "proti") a podpora brainstormingu v rámci témy.

Anonymné hlasovanie
 14.11
 2014

Človek s profesionálnym prístupom, rázny ale čestný. Pre mňa kľúčová osobnosť môjho štúdia, ktorú si nesmierne vážim a od ktorej som získal najviac skúseností a vedomostí. Za všetko mu patrí nejedno veľké Ď A K U J E M

Anonymné hlasovanie
 13.11
 2014

Velmi prisny, no ferovy ucitel. Jeden z mala, ktory berie svoju profesiu vazne a v ktorej je plateny za svoje vysledky. Jeden z mala ucitelov, ktory chodil na hodiny vzdy pripraveny a z obsahu bolo citit, ze tomu venoval dostatok casu. Pri spracovavani bakalarskej a diplomovej prace bol vzdy napomocny a vzdy ochotny poradit a usmernit ma. Som uz sice zopar rokov po skole, no dufam, ze panovi Ing. Klirovi zostal entuziazmus a ze stale pristupuje k vyucbe tak ako pocas mojich rokov studia na Leteckej fakulte. Ostatni by si z neho mali brat priklad. Dakujem.

Libor Homola
 13.11
 2014

Spravny a zasadovy clovek. Niekedy mozno az prilis prisny, ale to je lepsie ako keby bol menej prisny ako by mal byt. Aj napriek tomu, ze studenti ho vnimamju ako autoritu, vie s usmevom podat ruku a porozpravat sa o beznych problemoch. V predmetoch sa snazi vyuzit poznatky z praxe a sklbit ich s teoriou tak, aby to bolo zaujimave aj pre sudentov. Dakujem Libor

Ingrid Platková
 13.11
 2014

Opäť sa vraciam myšlienkami do mojich študentských čias a mám tu česť ohodnotiť Ing. Roberta Klíra ako úžasného učiteľa, vynikajúceho vedúceho BP, ktorý nie len mne ale aj ostatným študentom pomáhal k samotnej realizácii, bol vždy ochotný pomôcť, poradiť a usmerniť. Veľmi rada si spomínam na cvičenia ako praktickú časť výučby, na ktorých sme boli nútení premýšľať a dospieť k záveru, čím nás vlastne pripravoval na úspešne sa zaradenie do profesijného života.

Martina Medvecová
 12.11
 2014

Klobúk dole a veľká vďaka.

Patrik Taishi Popelic
 12.11
 2014

Jeden z mála učiteľov, ktorý prejavil veľkú snahu študentov fakt aj niečo naučiť. Nebola to len snaha, ale aj samotná realizácia bola na vysokej úrovni. Interaktívne prezentácie, dôslednosť, veľmi dobrá príprava aj vysvetľovanie učiva. Rovnako aj ako vedúci pri DP venoval všetkému dôležitému veľa času. Kedže ho tá práca rovnako prezentovala ako mňa, chcel aby bola na vysokej úrovni. Aj ked som s tým mal viac práce v porovnaní s ostatnými študentmi, výsledok bol zaslúžený.

Lívia Sedláková
 12.11
 2014

bez komentara jeden z najlepsich ucitelov, skvely veduci DP.

Miroslav Špák
 11.11
 2014

Studium, praca a spolupraca s Vami bola pre mna vzdy motivujuca a teda mozem otvorene povedat, ze aj vy ste prispeli k formovaniu mojej osobnosti. Dakujem Miro

Norbert Šimkovič
 11.11
 2014

Strucne povedane jeden z najlepsich ucitelov vobec. Nechcel od nas vediet veci dopodrobna avsak chcel aby sme zapojili rozum. Aj napriek tazkostiam bol ochotny pomoct a podarit. Velka vdaka parti aj odomna.

Tomáš Bubelíny
 11.11
 2014

Jeden z mála vyučujúcich na katedre a možno aj na fakulte, ktorých prednášky a cvičenia majú hlavu a pätu. Vynikajúci prístup k učivu, skvelé podanie učiva, príprava a celkový seriózny prístup z neho robia človeka a učiteľa, z ktorého by si ostatní mali brať príklad.

Erika Mértenová
 11.11
 2014

Oceňujem zodpovedný prístup k výučbe, výborný príklad pre ostatných učiteľov na katedre. Ako vedúci diplomovej práce taktiež splnil moje očakávania. Ďakujem a veľa úspechov prajem.

Andrej Šimo
 11.11
 2014

Nemôžem dať iné hodnotenie ako všetky hviezdičky. Ďakujem za profesionálny prístup a vysokú odbornú úroveň pri prednáškach, cvičeniach a ich hodnotení a rovnako za veľkú pomoc pri vypracovaní oboch záverečných prác.