Hodnotenie učiteľov

Martin Višňanský

Martin Višňanský
PharmDr., PhD., MBA

A / 45 hodnotení

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Anonymné hlasovanie
05.05 2017

Veľmi oceňujem ústretovosť, ľudský prístup, entuziazmus, interakciu so študentmi, pútavý prejav a presvedčivosť pri podávaní informácií vyplývajúca zo skúseností z reálnej praxe.

Anonymné hlasovanie
04.05 2017

Najlepší vyučujúci akého som na tejto škole mala. Výborne podané informácie konečne nám niekto povedal aké to je v praxi. Skvelý prístup, obrovská motivácia do života (na tejto škole dosť potrebná). Škoda že nieje takýchto vyučujúcich viac. Vďaka predmetom s týmto vyučujúcim som mala môj najlepší semester na tejto škole.

Andrea Sprochova
11.05 2016

Ďakujem za všetky skúsenosti, ktoré nám pán doktor odovzdával počas prednášok i cvičení zo svojej naozaj bohatej praxe ako aj laicky vysvetlil zložité a častokrát i nepochopené poučky a dovolil nám nahliadnuť do podnikateľskej reality farmácie. Skvelý vyučujúci, ktorý sa naozaj vyzná v problematike a veľa nás toho naučil a najmä zakaždým zaujal !!! Konečne niekto, kto nás dokázal naozaj namotivovať na svoje stanovené ciele a prinútil nás zamyslieť sa nad svojou budúcnosťou a teda zistiť vôbec svoje možnosti a príležitosti po ukončení štúdia!!! Veľmi sme sa tešili na každý štvrtok a sme vďační, že každý týždeň bol ochotný dochádzať na našu univerzitu v KE aj napriek svojej pracovnej vyťaženosti a povinnostiam. Doteraz sme sa nestretli s takýmto prístupom a už sa asi ani nestretneme. Veľmi si prajem aby pána doktora Višňanského mohli zažiť aj naší mladší spolužiaci!!!

Anonymné hlasovanie
10.05 2016

Užasný človek a učiteľ. Súhlasím so všetkým čo bolo predo mnou napísané.

Anonymné hlasovanie
04.05 2015

Jeden z najlepších učiteľov na farmácii v KE. Bavilo ma chodiť na prednášky, často som sa tam cítila ako na motivačnom kurze. Konečne sme sa dozvedeli niečo naozajstného farmaceutického, lekárenského života.

Anonymné hlasovanie
04.05 2015

ochotny pomoct, vzdy k dispozicii, spolahlivy, skvely veduci diplomovej prace :)

Anonymné hlasovanie
28.04 2015

Pán doktor má vynikajúce znalosti z odboru, dokáže študentov zaujať, vynikajúci človek, pedagóg, školiteľ. Kiežby bolo viac takýchto vyučujúcich na škole.

Anonymné hlasovanie
09.11 2014

jediné prednášky na ktoré som sa tešil a z ktorých som si aj niečo odniesol, kvalitné prednášky, kvalitný vyučujúci, ktorý dokáže podávať informácie zaujímavo a dokáže danú problematiku priblížiť aj príkladmi z praxe, čo je neoceniteľné

Anonymné hlasovanie
07.11 2014

Vynikajúci človek, pedagóg, vzdelaný vo svojom obore, má veľmi veľký prehľad. Prednášky a semináre sú na vysokej úrovni, uvádza aj mnohé príklady z praxe. Veľmi dobrá komunikácia so študentami.

Anonymné hlasovanie
06.11 2014

Naozaj ocenujem schopnost podania informacii(ci uz na cvikach alebo prednaskach) velmi zaujimavym a dobre pocuvatelnym, lahko zapamatatelnym sposobom. Taktiez ocenujem aj pohotovu komunikaciu prostrednictvom emailu . Ale pre mna osobne asi najvacsim pozitivom bolo ze som odchadzala nadsena a hlavne motivovana (po mnohych predchadzajucich demotivujucich skusenostiach). Skoda len, ze takychto vyucujucich nieje viac.....