Hodnotenie učiteľov

Lucia Šepeľáková

Lucia Šepeľáková
PaedDr., PhD.

A / 109 hodnotení

Prešovská univerzita v Prešove
Pedagogická fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Michaela Segeďová
07.04 2019

Inšpiratívna učiteľka, ktorá príležitosti na realizáciu projektov berie do vlastných rúk, čím dáva priestor na zapojenie sa do aktivít aj študentom, väčšinou ide o projekty, ktoré sú dobročinné, alebo projekty pre zveľadenie a spríjemnenie vysokoškolského prostredia. V dnešnej dobe, kedy sme väčšinou zvyknutí brať a nie dávať, a pozerať sa na všetko bez toho aby sme aj my niečo pridali, alebo sa informovali zaujímali, je takáto aktivita a živá energia na fakulte pre nás študentov veľkým vzorom a inšpiráciou pre vlastnú aktivitu. Nápady z aktivít na fakulte môžeme neskôr ako učiteľky realizovať my samé, v zamestnaní do ktorého sa dostaneme. Palec hore, 5 hviezdičiek za moderný uvedomely zmysluplný prístup ku študentom aj okolitému prostrediu v ktorom žijeme :)

Anonymné hlasovanie
13.12 2018

Pani doktorku Šepeľákovu by som ohodnotila veľmi pozitívne. Keďže som prvacka a prvy krát som sa s ňou stretla mala som iste obavy, keďže som počula nie dobre hodnotenia skôr ze jej hodiny a prejdenie cez jej predmet bude boj. Ale už prvú hodinu som hneď vedela ze to tak nebude. Jej hodiny boli fakt premyslené a naozaj som sa veľa o danom predmete dozvedela. Na fakulte by malo byt oveľa viac takýchto pedagógov. Dúfam že sa stretneme aj do budúcnosti na iných predmetoch.

Anonymné hlasovanie
14.06 2018

Som študentkou denného štúdia, s pani doktorkou Šepeľakovou sme už mali viacero predmetov. Tento semester sme sa stretávali pri predmete Inovatívne a aktivizujúce metódy. Ani tento rok nesklamala. Hodiny krásne, premyslené, doslova premakané. Je jedna z mála pedagogóv, ktorí sa takto zodpovedne pripravujú na hodiny. Každá vyučovacia hodina by bola krajšia, zmysluplnejšia, keby sa aj viacerí inšpirovali a takto napĺňali hodiny :) Možno majú poniektorí kritické komentáre a hodnotia zle, ale to už nie je chyba vyučujúceho, ale chyba študenta, pretože niektorí nerozumejú podrobným pokynom, ktoré nám vyučujúva podáva :) Chválim, uznávam tohto pedagóga :) Veľa šťastia v ďalších hodinách a v živote :)

Anonymné hlasovanie
16.02 2018

Všetky semináre, ktoré som s pani doktorkou Šepeľákovou absolvovala, boli veľmi pútavé a obohacujúce. Nudné teoretické fakty ste vždy vedeli podať jednoduchým a pochopiteľným spôsobom. Štruktúra seminárov bola úplne iná, ako u drvivej väčšiny učiteľov na fakulte. Vždy ste vedeli, kedy pozornosť študentov klesla a vtedy ste zaútočili vtipom alebo videom :) Stále ste sa chceli uistiť, či všetkému rozumieme a žiadna otázka z našej strany nikdy neostala nezodpovedaná. Správali ste sa ako jedna z nás, chceli ste sa nám čo najviac priblížiť, pochopiť nás. Nútili ste nás do premýšľania, tvorivosti, praktickej činnosti, čo oceňujem hlavne teraz, na konci štúdia, keď sú už takmer všetky predmety teoretické. Top zážitkom bolo divadielko, ktorého výsledkom boli nielen vtipné zážitky, ale i utužené vzťahy medzi nami :) Ďakujem za trpezlivosť, ktorú ste s nami mali a do budúcnosti prajem len to najlepšie :) P.S.: my, piataci, by sme sa veľmi potešili sľúbenej nahrávke divadielka, pretože chceme mať spomienku na túto školu, i na Vás :)

Anonymné hlasovanie
23.12 2017

Pani doktorka Šepeľáková, je jedna z mála učiteliek na fakulte, ktorá svoje výučby oživuje a robí ich zaujímavé. Jednu negatívnu vec by som mal a to je tá, že je veľmi málo času na Aktuality. Je to úžasná žena s veľkým srdcom, veľkým úsmevom a vždy sa budem tešiť na jej hodiny, pretože ona zo seba dáva kopec lásky!!!! Klobúk dole pred vami a želám Vám a prajem si, aby ste nikdy nezmenili to čo robíte!!! Pretože to robíte SUPER!! :)

Anonymné hlasovanie
21.12 2017

Na vaše hodiny bola radosť chodiť, zaujímavé a nové informácie ktoré sa len tak nedozvieme a nenaučíme. Ďakujem za krásny semester s vami a teším sa na ďalší. :)

Anonymné hlasovanie
20.12 2017

S vašimi hodinami som veľmi spokojná. Možno by som akurát pre budúcnosť chcela, aby sa viac venovalo veciam v skriptách, keďže sú podľa mňa celkom zložito napísane. :) Krásne sviatky želám. :)

Anonymné hlasovanie
29.05 2017

Dobrý deň, doktorka Šepeľáková je podľa môjho názoru jednou z najlepších a najinšpirujúcejších vyučujúcich na pedagogickej fakulte. Veľmi sa mi páči jej prístup k študentom, lebo je častokrát veľmi motivujúci a povzbudzujúci. Zároveň vzbudzuje rešpekt, vďaka čomu si na hodinách a prednáškach vytvorí vhodnú klímu. Predmet Inovatívne a aktivizujúce metódy bol pod jej vedením veľmi zábavný a zároveň náučný, čo je u mňa veľké pozitívum, pretože som sa na jej semináre ( jediné v tomto semestri ) tešila :D. Prajem jej veľa tpezlivosti pri nás študentoch a ešte veeeeľa inšpirácii na ďalšiu činnosť.

Anonymné hlasovanie
29.05 2017

Predmet inovatívne a aktivizujúce metódy hodnotím vo veľmi pozitívnom zmysle, nakoľko účasť na seminároch mi dala do budúcej praxe veľa, pretože sme riešili inovatívne metódy, ktoré si myslím, že žiakov zaujmú viac ako tie klasické. Semináre prebiehali veľmi aktívne, kde sme stále do metód boli zapojení, a tak som si vedela metódy do praxe predstaviť oveľa lepšie. S Vašou výučbou som nikdy nemala väčší problém, pretože ste semináre, či už na bakalárskom stupni alebo teraz na magisterskom, viedli aktívne a tak, aby sme si do budúceho zamestnania z hodín odniesli čo najviac.

Anonymné hlasovanie
28.05 2017

Dobrý deň, Vaše hodiny boli veľmi zaujímavé a pútavé. Dozvedela som sa veľa zaujímavých metód, ktoré si v budúcej praxi naozaj rada vyskúšam, pretože väčšina by prilákala aj mňa :) Som veľmi rada ,že som si zvolila predmet Inovatívne a aktivizujúce metódy. Škoda len, že sa hodiny nedali realizovať viac prakticky, aby sme si to vyskúšali na vlastnej koži. Ja osobne, si najviac zapamätám, ak mám z hodiny "zážitok", dodnes si pamätám, čo sme robili na bakalárskom stupni štúdia na hodinách s Vami, pretože to vo mne zanechalo veľmi silnú spomienku. Ďakujem, za to, čo pre nás študentov robíte. :) Prajem pekný deň.