Hodnotenie učiteľov

Andrej Miklošík

Andrej Miklošík
Ing., PhD.

A / 82 hodnotení

Ekonomická univerzita v Bratislave
Obchodná fakulta
Odborný asistent

Stiahnuť QR kartu

Ohodnoťte ma, prosím

Pre hodnotenie tohto učiteľa sa musíte prihlásiť!

Komentáre od Vás

Jozef Halaj
24.04 2018

Ing. Miklošík sa venuje problematike, ktora je velmi aktualna a vysvetluje ju velmi atraktivnym a aktualnym sposobom. Ako pedagog je velmi ludsky a otvoreny. Jeho seminare boli velmi inspirujuce a bola radost ich navstevovat. Takouto cestou by sa to malo uberat vsade :)

Anonymné hlasovanie
21.04 2018

Ing. Miklošík mal super prednášky na ktoré volal externých odborníkov, aby sme dostali najnovšie a najpresnejšie informácie z reálneho života.

Alžbetka Šimjaková
20.04 2018

O tom, ze patri k najlepsim pedagogom na Obchodnej fakulte niet pochyb! Sice ma pan docent Miklosik neucil ziaden predmet, spolupracovali sme spolu pri pisani diplomovej praci, ktorej bol veduci. Najviac si vazim jeho priatelsky pristup, ktory ma v mnohych smeroch povzbudil a jeho vysoko profesionalnu odbornost, ktora je prepojena skusenostami z praxe. Je inspiraciou pre mnohych ucitelov a prave takychto pedagogov Ekonomicka univerzita a cele Slovensko potrebuje. Dakujem, doc. Miklosik, ze svojim pristupom motivujete studentov k studiu a buducemu kariernemu smerovaniu, tak ako ste inspirovali aj mna! Za to Vam patri dalsich 5 hviezdiciek :-)

Niki Kišová
17.04 2018

Pán docent Miklošík má ľudský prístup a veľmi príjemné vystupovanie. Vždy bol pozitívne naladený a usmiaty. Veľmi oceňujem že je ochotný pomôcť aj mimo prednášok. Je vidieť, že sa vyzná v tom čo učí a aj napriek tomu že niekedy je náročné pochopiť všetky tie pojmy a procesy v ISM, dokáže ich veľmi dobre a prakticky vysvetliť. :-)

Anonymné hlasovanie
16.04 2018

Veľmi milý, sympatický, usmievavý, nápomocný profesor, akých je na EUBE naozaj málo. Vždy s úsmevom pomohol, vysvetlil, ak bolo treba. Prednášky boli zaujímavé (nie suchá teória) a myslím si, že si z nich každý odniesol veľa nových poznatkov. :)

Anonymné hlasovanie
16.04 2018

Veľmi milý, priateľský pedagóg s ktorým by sa mala EUBA chváliť. Okrem toho má aj odborný a profesionálny prístup. Výučba vo Virte sa mi veľmi páčila, taktiež prednášky boli veľmi zaujímave a z praxe. Žiaľ by som prijala, aby to bolo dlhšie :)

Sissi Chválová
16.04 2018

Pán Ing. Miklošík PhD. je skvelý učiteľ, má veľmi veľa odborných znalostí, vie ich zrozumiteľne podať študentom. Je vždy usmiaty, priateľský, milý, nápomocný. Predmet ISM som mala veľmi rada a prednášky a cviká ma vždy bavili, rovnako aj s pánom Ing. Kuchtom. Promtne obaja odpísali na mail, čo si veľmi vážim. Z predmetu ISM mám výborný dojem a odporučila by som ho každému. Oceňujem prednášky z praxe a vyučujúcich, ktorí v praxi aj pôsobia, to ma vždy motivuje k lepšiemu výkonu. Hodnotím 5 hviedičkami. SUPER

Lillus Veszprémi
16.04 2018

Pán Miklošík má veľmi priateľský prístup, vždy je ochotný pomáhať. Jeho prednášky sú zrozumiteľné a zaujímavé, prednáša veľa vecí z aj z praxe. Vo svojom odbore je profesionál.

Patrik Pšenák
16.04 2018

Veľmi odborný a korektný prístup. Prednášky a cvičenia mi dali veľmi veľa a pomohli mi s mojim vlastným biznisom. Takisto ako aj v ais2 som hodnotil veľmi pozitívne tak aj tu. Presne takýmto štýlom by malo vyučovanie na VŠ smerovať. Odborník v odbore a zároveň ochotný pomôcť a poradiť. Za mňa určite veľký

Anonymné hlasovanie
05.03 2018

Veľmi milý, príjemný profesor s priateľským prístupom. Prednášky sú zaujímavé a je vidieť, že sa vo svojej práci veľmi dobre vyzná. Výborné je vysvetľovanie predovšetkým na praktických príkladoch. Univerzity by mali mať viac profesorov ako je práve p. Miklošík.